asyan.org
добавить свой файл
1УКРАЇНА

ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ветеринарної медицини

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІН А К А З


13.01.2012 року м. Запоріжжя № 5


Щодо внесення змін до плану роботи

головного управління на І квартал 2012 року


Відповідно до п.2 заходів з забезпечення виконання державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду в першому півріччі 2012 року (лист Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 29.12.2011 року № 15-3-3-16/11662) щодо залучення у якості експертів державних інспекторів ветеринарної медицини Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та листа ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок від 05.01.12 року № 42-В/03 з переліком суб’єктів підприємницької діяльності, які виробляють, зберігають і реалізовують ветеринарні препарати, корми, кормові добавки і премікси


НАКАЗУЮ:


1. Внести в план роботи головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області на І квартал 2012 року наступні зміни - доповнити план роботи головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області перевірками суб’єктів господарської діяльності провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних медикаментів і препаратів, оптової, роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами, зберігання та реалізації кормів, кормових добавок і преміксів: ТОВ «Інтер-Запоріжжя»; ЗАТ «Запоріжбіосінтез»; ПП «Діана Вет»; ТОВ «Ветус».


2. Перевірку підприємств: ТОВ «Інтер-Запоріжжя»; ЗАТ «Запоріжбіосінтез»; ПП «Діана Вет»; ТОВ «Ветус» провести у терміни з 20.02.2012р. по 24.02.2012 року.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області Проскуру В.А.


Начальник головного управління В.В. Стулова