asyan.org
добавить свой файл
1


УКРАЇНА


НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З


Від 11.09.2012 року №121


Щодо посилення роботи з

профілактики, бездоглядності,

злочинності та правопорушень

серед дітей


Вносячи корективи на рівні всіх своїх підсистем відділом освіти проведено нараду для керівників освітніх установ спільно із службами у справах дітей щодо поліпшення профілактичної роботи серед проблемних сімей (18.04.2012 року); взято участь у розширеній нараді міжвідомчої комісії при РДА по запобіганню та попередженню насильства в сім’ї спільно із спеціалістами соціальних служб з району, області та представника від Міністерства (25.09.2012 року). З ініціативи відділу освіти організовано спільно із працівниками ЦРЛ, РАЙСЕС, ССД, КМСД, ЦССМ виїзди у сім’ї та проведення просвітницьких бесід з батьками та дітьми (12.04.2012 року, 20.04.2012 року, 13.06.2012 року, 13.09.2012 року).

В системі заходів, спрямованих на попередження негативних тенденцій в дитячому середовищі, головна увага приділяється організаційно-роз’яснювальній роботі. Зокрема, в освітніх закладах ведеться широке ознайомлення із законодавством України шляхом викладання в навчальних закладах правової освіти та участі у конкурсах різного рівня «Знання у світі права».

Ведеться систематичний контроль за учнями з девіантною поведінкою та спостереження за колом їх спілкування. Створена спеціальна служба порозуміння на базі Нововоронцовської ЗОШ №1. Надано профілактичні консультації спеціалістами кримінальної міліції у справах дітей. Дієвими залишаються шкільні ради профілактики. Розглянуто питання поліпшення профілактичної роботи щодо попередження дитячої злочинності та подолання негативних явищ в учнівському середовищі на колегії відділу освіти райдержадміністрації (24.09.2012 року протокол №4).

На виконання спільного обласного плану заходів з профілактики, бездоглядності, злочинності та правопорушень серед дітей та з метою посилення виховної роботи з попередження виникнення негативних явищ в учнівському середовищі


НАКАЗУЮ


1. Керівникам закладів освіти:

1.1. Своєчасно інформувати ограни внутрішніх справ, служби у справах дітей про неправомірну поведінку учнів (вихованців, упередження будь-яких форм фізичного або психічного насильства, жорстокого поводження з учнями або реальної загрози його вчинення, втягнення неповнолітніх до жебрацтва, вживання та розповсюдження алкогольних і наркотичних речовин.

постійно

1.2. Залучати шкільних психологів, працівників служб у справах дітей та органів внутрішніх справ у разі розгляду питань про неправомірну поведінку учнів.

постійно

1.3. Вжити заходів щодо удосконалення системи психолого-педагогічного діагностування дітей з девіантною поведінкою, надання їм психолого-педагогічної підтримки, проведення індивідуальної правової та виховної роботи.

постійно

1.4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Нікольченко В.А.


Начальник відділу освіти Т.М.Фоменко