asyan.org
добавить свой файл
1

Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою включились в роботу


На протязі останніх двох років однією із актуальних тем в регіоні є створення та початок діяльності Комісій з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою в порядку, передбаченому статтею 186-1 Земельного кодексу України.

З цього приводу була проведена неймовірна кількість нарад в Запорізькій облдержадміністрації, Запорізькій міській раді, селекторних нарад безпосередньо з відділами (управліннями) Держкомзему.

Юридичним відділом Головного управління було розроблено Інформаційний бюлетень, який містить відповіді на всі можливі суперечливі питання. Він розміщений на веб-сайті Головного управління та розісланий відділам (управлінням) електронною поштою. Розроблено також форми документів, які супроводжують діяльність роботи Комісій, а також форми висновків, що надаються Комісіями при узгодженні документів з усіма дозвільними органами.

За допомогою запитів-факсограм тричі за останній місяць Головним управлінням від відділів (управлінь) була витребувана інформація про стан діяльності Комісій.

Як свідчать отримані дані, проблеми у діяльності створених Комісій на сьогодні мають місце у Чернігівському та Веселівському районах. Тут Комісії створені, однак засідання не проходять, бо відсутній представник Державного управління охорони навколишнього природного середовища.

Додатково: На жаль про проблеми, пов’язані з доставкою та присутністю представників даного управління зазначила на нараді переважна більшість керівників районних (міських) відділів (управлінь) Держкомзему області.


Сектор взаємодії із ЗМІ за матеріалами доповіді головного спеціаліста юридичного відділу Головного управління Тетяни Матіс на розширеній нараді Головного управління 04.07.2012