asyan.org
добавить свой файл
1Про звіт постійної комісії обласної ради

з питань законності та правопорядку, зв’язків

з громадськістю та інформаційної політики


Заслухавши звіт постійної комісії обласної ради з питань законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної політики про свою діяльність, обласна рада відмічає, що комісія активно брала участь у розробці та реалізації заходів щодо забезпечення законності, охорони громадського порядку, прав, свобод та законних інтересів громадян.

Постійною комісією обласної ради з питань законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної політики з початку п’ятого скликання проведено 22 засідання комісії (у тому числі 3 спільні засідання). На них за цей період було розглянуто близько 250 питань, з яких прийняті відповідні рішення.

На постійному контролі комісії знаходяться рішення обласної ради «Про хід реалізації державної Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року у Сумській області» та «Про обласну комплексну програму підтримки розбудови на базі Сумської обласної державної телерадіокомпанії обласного каналу телерадіомовлення».

Особливу увагу комісія приділяла питанням вивчення оперативної обстановки в області по боротьбі зі злочинністю, в т.ч. боротьби з корупцією в Сумській області правоохоронними органами, виділення коштів на виконання заходів, передбачених Комплексною програмою профілактики злочинності на 2007 рік УМВС України в Сумській області, вирішенню конфліктної ситуації в колективі газети «Сумщина».

За активною участю членів комісії розроблялись порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки обласним громадським організаціям інвалідів та ветеранів, в’язнів та репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та положення про конкурс проектів, розроблених обласними громадськими організаціями.

Значна увага на засіданнях комісії приділялася проблемам матеріально-технічного забезпечення роботи дільничних інспекторів міліції для сприяння виконання покладених на них обов’язків на належному рівні.

Висновки та рекомендації комісії направлялись у відповідні управління, районні та міські ради, а також у постійні комісії обласної ради.

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43 та частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада вирішила:

Звіт постійної комісії обласної ради з питань законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної політики взяти до відома.


Голова В.І.Шапошнік