asyan.org
добавить свой файл
1

Мунтян Валерія,11-А, шк. № 1

«Один лиш раз на все життя.. Не вистачає каяття, коли без тебе я!»

Одне кохання і назавжди, це можливо?

Незважаючи на те, що це питання багатьом здається серйозним і досить спірним, філософським і аж ніяк не однозначним, запевняю Вас, відповісти на нього чітко досить легко. Причому, зробити це під силу не тільки мені, але і Вам теж. http://www.ostrovlubvi.com/wp-content/uploads/2010/05/frontovaja-ljubov.jpg

Отже, що ж це за відповідь і як її знайти? В мене було достатньо часу на пошуки.

А відшукати його дуже просто - якщо Ви в змозі привести реальний приклад вічної (у сенсі - довічної) любові, значить, вона є.

Скажіть мені, шановний читач, Ви знаєте людей, які любили чи люблять одне одного все своє життя? Для надійності потрібно розглядати лише випадки, коли тривалість цієї любові не менше 30 років. Коротший строк не такий переконливий, оскільки дає песимістам привід стверджувати, що у закоханих ще все попереду та їхні почуття можуть згаснути протягом часу. А 30 років любові це вже дуже серйозний доказ.

Я особисто таку пару знаю. Мої двоюрідні бабуся і дідусь з Білорусії, прожили душа в душу понад 40 років. І всі ці роки вони, буквально, здували порошинки один з одного. Кохали, підтримували та дбали один за одним. Наскільки мені відомо, більшу частину вільного часу (якщо взагалі не все) вони проводили разом. Всі 40 років. Але це не охолоджувало їхні почуття, а навпаки, лише робило їх міцніше.

Дідусь був воєнним, він випробував військові літаки. І навіть у ті часи, через країни писав до бабусі листи. Після того, як дідусь Вова, відійшов в інший світ, його дружина переїхала до нас, в Україну. За кожною нашою зустріччю та розмовою, я розумію як їй тяжко. Бабуся увесь час перечитує листи та передивляється їх фотокартки. Не відпускає дідуся від себе.

Якщо у Вас, шановні, таких прикладів перед очима немає, спитайте у своїх знайомих, можливо у них є, або скористайтеся моїм. Запевняю Вас, такі випадки, випадки вічної любові між чоловіком і жінкою, є. А якщо вони є, то, значить, є і ця сама любов.


c:\users\user\desktop\письмо.jpgЄ така любов, на кінчику вії, коли ти не маючи нічого, маєш насправді все

Основною моєю метою є сфокусувати увагу молоді на питанні демографічної кризи в нашій країні

Чому саме з молоді? Тому що все починається з нас!

Україна стоїть на межі демографічної катастрофи: за роки незалежності з 52 мільйонів українців залишилося лише 46 мільйонів, а якщо не враховувати те населення, яке виїхало на заробітки за кордон, то в Україні проживає трохи більше ніж 36 мільйонів чоловік.  http://yak-prosto.com/images/e/7/sho-take-demografichna-kriza.jpg

Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю новонароджених: на 100 померлих припадало 68 народжених дітей.

Вже через 5 років в Україні емігрантів може бути більше, ніж етнічних українців. Вже сьогодні Україна потерпає без достатньої кількості робочої сили – заводи не мають молодої зміни, стоять напівпорожні, вищі навчальні заклади скоро будуть битися за кожного абітурієнта. Демографічна криза настільки гостра, що її масштаби загрожують українській державності.

Отже, демографічні процеси не можуть залишатися без уваги держави, оскільки вони торкаються найважливіших сфер життя людей і рівня економічного розвитку країни.

http://texty.org.ua/mod/file/thumbnail.php?file_guid=27745&size=large


Доречно було б створити ефективну систему запобігання кількості розлучень серед молодих родин на міському рівні


http://www.rbc.ua/static/img/r/b/rbc_divorce1_250x200.jpg


Підводячи статистичні підсумки 2012 року щодо державної реєстрації актів цивільного стану каховчан, з сумом доводиться констатувати: спостерігається значне збільшення кількості громадян, що звернулися за розірванням шлюбів.

Протягом минулого року виконано 183 рішення суду з розірвання шлюбу. Крім цього, видано 164 первинні свідоцтва про розірвання шлюбу. Тобто, загалом з цього питання прийнято 347 громадян, тоді як у 2010 році реєстрували розлучення лише 212 осіб.

^ Діти без дати народженняhttp://www.medikforum.ru/news/uploads/posts/2011-02/1298885813_rody2.jpg

Стурбована жінка прийшла до гінеколога і сказала:

"Лікарю, у мене велика проблема, я у відчаї, мені потрібна ваша допомога! Моїй дитині ще немає року, а я знову вагітна. Я не хочу, щоб мої діти були майже одного віку."

Тоді лікар запитав: "Добре, а що ви мені пропонуєте?"

Вона сказала: "Я хочу, щоб ви зупинили мою вагітність, я розраховую на вашу допомогу".

Лікар трохи подумав і після недовгого мовчання сказав жінці: "Гадаю, у мене для вас є краще рішення. І до того ж менш небезпечне для вас."

Вона посміхнулася, вирішивши, що лікар згоден виконати її вимогу.

Тоді він продовжив: "Я пропоную ось що, для того, щоб вам не піклуватися відразу про двох дітей, давайте вб'ємо ту дитини, яка у вас вже є.

У такому випадку ви могли б трохи відпочити, поки не народиться друга. А якщо ми збираємося вбити одну дитину, то немає різниці, кого із них.http://cs419719.vk.me/v419719071/38b0/xjv5r6lopt4.jpg

Ви не піддасте ризику своє здоров'я, якщо вб'єте народжену дитину "

Жінка в жаху вигукнула: "Ні, лікарю! Який жах! Вбити дитину - це ж злочин!"

"Згоден, - відповів лікар. Але, на мою думку ви були готові йти на це, і я подумав, що мій варіант може бути найкращим рішенням."

Лікар посміхнувся, розуміючи, що досяг своєї мети.

Він переконав молоду маму в тому, що немає різниці між вбивством ненародженої дитини і тієї, яка ще перебуває в утробі матері.

Побільше б таких лікарів! Якщо жінка замислюється про аборт і у неї є вже дитина досить просто подумати, а якщо б вона вбила цієї дитини в утробі? і всі думки про аборт відразу зникнуть.

Згідно неофіційної статистики за роки Незалежності в Україні було зроблено 30 000 000 абортів ! І такі страшні показники демонструє лише Україна.