asyan.org
добавить свой файл
1

“Затверджую”

Директор обласного комплексу

___________ А.Є. Коротков

“____”_____________ 2012 р.


РОЗКЛАД

проведення занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді
на І семестр 2012/2013 навчального року

№ з/п

Секції

№ з/п

Групи

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота




Аерофізика та космічні дослідження



І року навч.

Працює на базі Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради (Мітленко Л. О.)

-

-

14.30-15.15

-

14.30-16.10

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф.авіаційної техніки КЛА НАУ

(Лефтор В. В.)



ІІ року навч.



-

15.00-15.45

каф.авіаційної техніки КЛА НАУ

(Лефтор В. В.)

15.00-16.40

каф.авіаційної техніки КЛА НАУ

(Лефтор В. В.)



-


-



Аграрні науки



ІІ року навч.

14.30-15.15

каф.загального землеробства КНТУ

(Резніченко В. П.)

14.30-15.15

каф. загального землеробства КНТУ

(Резніченко В. П.)



-

14.30-16.10

каф. загального землеробства КНТУ

(Резніченко В. П.)



-



-



Англійська мова та література



І року навч.

Працює на базі НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей» Знам’янської міської ради (Черевко А. І.)

-

-

14.30-16.10

-

-

11.00-12.40



ІІ року навч.

Працює на базі Олександрійського колегіуму Олександрійської міської ради (Полатайко І. В.)

-

-

-

-

-

9.00 -12.30



ІІ року навч.

15.00-17.35

каф.практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)



-



-



-



-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)



ІІІ року навч.



-



-

15.00-17.35

каф. практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)



-

15.00-17.35

каф. практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)



-



Археологія



ІІ року навч.


-

17.00-18.40

ЗШ № 26

(Собчук В.В.)




-

-

12.00-13.40

ЗШ № 26

(Собчук В. В.)



ІІІ року навч.


-


-


-

17.00-18.40

ЗШ № 26

(Собчук В.В.)


-

14.00-17.30

ЗШ № 26

(Собчук В. В.)



Біологія



І року навч.

15.00-16.40

каф. біології КДПУ

(Казначєєва М. С.)

-

-

-

15.00-16.40

каф. біології КДПУ

(Казначєєва М. С.)

-



ІІ року навч.

16.00-16.45

кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В.)


-

15.00-16.40

кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В.)


-

-

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В.)



ІІІ року навч.

-

15.30-17.10

кафедра біології КДПУ

(Аркушина Г.Ф.)

-

-

15.30-16.15

кафедра біології КДПУ

(Аркушина Г.Ф.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра біології КДПУ

(Аркушина Г.Ф.)



Валеологія та медицина



І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Орлова С. В.)





















І року навч.

-

-

15.00-15.45

кафедра валеології КДПУ (Нєворова О. В.)

-

15.00-16.40

кафедра валеології КДПУ (Нєворова О. В.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра валеології КДПУ

(Нєворова О. В.)



Географія



І року навч.

Працює на базі НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» (Панкевич В. І.)



-



-



-



-



-

11.00-14.30


Третя субота місяця

8.00-11.30 кафедра географії КДПУ

(Кір’янов М. М.)



ІІ року навч.


-


-

14.00-16.35 каф. географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)


-


-



ІІІ року навч.


-


-


-

14.00-16.35

каф. географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)


-

11.40-14.15 каф.географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)



Екологія



І року навч.

Працює на базі НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей» Знам’янської міської ради (Іваник Л.В.)

-

-

15.00-16.40

-

-

11.00-12.40



І року навч.

Працює на базі СЗНЗ І-ІІІ ст. № 3 м. Долинської (Тарасова І. А.)


15.30-17.10


-


-


15.30-16.15


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра загального землеробства КНТУ

(Резніченко В. П.)



ІІ року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Гайдар А.І. )



-




14.00-15.40



-



14.00-14.45



-

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра загального землеробства КНТУ

(Резніченко В. П.)



Економічна теорія та історія економічної думки



ІІ року навч.


-


-

15.00-16.40

каф. менеджменту, ауд. 502

КЛА НАУ

(Козир І. С.)


-

15.00-15.45

каф. менеджменту, ауд. 502

КЛА НАУ

(Козир І. С.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. менеджменту, ауд. 502

КЛА НАУ

(Козир І. С.)



Етнологія



ІІ року навч.


-

14.00-15.40 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)

14.10-14.55 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)



Електроніка, радіотехніка та приладобудування



ІІ року навч.


-


-


-


-


-

10.00-13.30

облкомплекс (Сіріков О. І.)



Журналістика



І року навч.


-


-

15.00-16.40

кафедра журналістики КДПУ

(Ткаченко І. А.)

16.00-16.45

кафедра журналістики КДПУ

(Ткаченко І. А.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф.журналістики КДПУ

(Ткаченко І. А.)



Internet-технології та ігрові програми



ІІ року навч.

-

-

-

-

-

9.00-12.30

каф. інф. технологій

КЛА НАУ

(Сорока М. Ю.)





Інформатика



ІІ року навч.

-

15.00-16.40

НВО ДЗН «Вікторія-П» (Собінов О. Г.)

-

15.00-16.40

НВО ДЗН «Вікторія-П» (Собінов О. Г.)

-

-



Історія



І року навч.

14.30-15.15

облкомплекс (Бондарчук Ю. П.)



-




15.00-16. 40

кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)




Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра історії України КДПУ

(Бондарчук Ю. П.)



ІІ року навч.

-

-

14.10-14.55

облкомплекс (Бондарчук Ю. П.)

15.00-16.40

облкомплекс (Бондарчук Ю. П.)






ІІІ року навч.

15.20-17.00

облкомплекс (Бондарчук Ю. П.)

-

15.00-16.40

облкомплекс (Бондарчук Ю. П.)

-

15.00-16.40

облкомплекс (Проскурова С. В.)

-



Історичне краєзнавство



І року навч.

Працює на базі НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» (Філіпова С. В.)



-



-



-



-



-

11.00-14.30

Третя субота місяця

9.00-12.30 каф.історії України КДПУ

(Бондарчук Ю. П.)



Кліматологія та метеорологія



І року навч.



-



-



-



-

15.00-15.45

кафедра авіаційної метереології

КЛА НАУ

(Корінний С. М.)

12.10-14.00

облкомплекс

(Шеремет П. М.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

облкомплекс

(Корінний С. М..)



Конструювання



І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Піскова С. В.)

15.00-15.45

-

-

15.00-15.45

15.00-16.40

-



ІІ року навч.


-

15.00-16.40 кафедра с/г машинобудування КНТУ

(Амосов В.В.)


-

15.00-15.45 кафедра с/г машинобудування КНТУ

(Амосов В.В.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. с/г машино- буд. КНТУ

(Амосов В.В.)



Літературна творчість



І року навч.

-

15.00-16.40

облкомплекс (Частакова Н. С.)

-

15.00-15.45

облкомплекс (Частакова Н. С.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

облкомплекс (Частакова Н. С.)



Математика



І року навч.

Працює на базі НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» (Орищенко В.П.)

-

-

-

-

-

9.00-11.30

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. мат. КДПУ

(Ізюмченко Л. В.)



ІІ року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Яготіна З. О.)

-

16.00-17.30

-

16.00-16.45

-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. мат. КДПУ

(Ізюмченко Л. В.)



ІІІ року навч.

15.00-15.45

кафедра математики КДПУ

(Ізюмченко Л. В.)


-

14.30-17.35 кафедра математики КДПУ

(Ізюмченко Л. В.)

-


-



Мікроекономіка та макроекономіка



І року навч.

^ Працює на базі НВК ЗШ № 34 (Костюкевич П. П.)





















ІІ року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Бердник Н. М.)






15.00-16.40

-

15.00-15.45

-

-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. менеджменту та економіки праці КНТУ

(Заярнюк О.В.)



Мистецтвознавство



ІІ року навч.

15.00-16.40

облкомплекс

(Кириченко О.І.)



-



-



-



-

Перша і третя суботи місяця

9.00-12.30 облкомплекс

(Кириченко О.І.)



Науково-технічна творчість та винахідництво



І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Піскова С. В.)


-



-


-

-

-

9.00-12.30

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. с/г машино-буд.КНТУ

(Амосов В.В.)



Німецька мова та література



ІІ року навч.

Працює на базі Олександрійського колегіуму Олександрійської міської ради (Сізова С.В.)

15.30-17.10

-

15.00-15.45

15.00-15.45

-

-



ІІ року навч.



-



-



-



-

15.00-16.40

кафедра практики германських мов КДПУ

(Пянковська І.В.)

Перша і третя суботи місяця

9.00-12.30

каф. практики германських мов КДПУ

(Пянковська І.В.)



Правознавство



І року навч.


-




15.00-15.45

кафедра правознавства КДПУ

(Культенко О. В.)

15.00-16.40 кафедра правознавства КДПУ

(Зеленський С. М.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 каф.правознавства КДПУ (Зеленський С. М.)



ІІ року навч.


-


-

15.00-16.40 кафедра правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)

15.00-15.45 кафедра правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 каф.правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)



ІІІ року навч.

15.00-16.40 кафедра правознавства КДПУ

(Культенко О. В.)

15.00-16.40 кафедра правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)

15.00-16.40 кафедра правознавства КДПУ

(Зеленський С. М.)


-


-


-



Прикладна математика



І року навч.


-

15.00-17.35

кафедра математики КДПУ

(Бородавкіна А. І.)



-


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 каф.математики КДПУ

(Бородавкіна А.І.)



ІІ року навч.



-



-



-

15.00-17.35

кафедра математики КДПУ

(Макарчук О.П.)



-

Третя субота місяця

9.00-12.30 каф.математики КДПУ

(Макарчук О.П.)



ІІІ року навч.

-

15.00-16.40

кафедра математики КДПУ

(Нарадовий В. В.)

-

15.00-17.35

кафедра математики КДПУ

(Нарадовий В. В.)

-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. математики КДПУ

(Халецька З. П.)



Програмування



І року навч.

-

15.00-17.25 облкомплекс

(Дрєєв О. М.)

-

-

-

Третя субота місяця

13.10-16.20

облкомплекс

(Дрєєв О. М.)



ІІІ року навч.

-

-

-

-

-

9.00-13.00

облкомплекс

(Дрєєв О. М.)



Психологія



ІІ року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Бабенко Н. М.)










16.00-17.40




9.00-10.40



ІІ року навч.

15.00-16.40

кафедра соціальної педагогіки та психології КДПУ (Клочек Л. В.)

15.00-15.45

кафедра соціальної педагогіки та психології КДПУ (Клочек Л. В.)



-



-



-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. соц. педагогіки та психології КДПУ (Клочек Л. В.)



Російська мова



І року навч.

Працює на базі Олександрійського колегіуму Олександрійської міської ради (Кудря Т.В.)

-

16.00-16.45

16.00-16.45

16.00-16.45

-

Третя субота місяця

9.00-12.30 облкомплекс

(Тимофієва У.В.)



ІІ року навч.

Працює на базі Гімназії № 9 Кіровоградської міської ради (Сайко А.А.)


15.15-16.00





15.15-16.00


15.15-16.00




Перша субота місяця

9.00-12.30 облкомплекс

(Тимофієва У.В.)



Світова література



ІІ року навч.

Працює на базі Гімназії № 9 Кіровоградської міської ради (Тіхоненко С. О.)

15.10-15.55

-

15.10-15.55

-

15.10-15.55

Третя субота місяця

9.00-12.30

(Манойлова О. М. )



Суспільствознавство



І року навч.

-

15.00-16.40

облкомплекс (Рубан О. М.)

15.00-16.40

облкомплекс (Рубан О. М.)












Українська література та фольклористика



І року навч.

-

-

-

14.00-15.40

Облкомплекс (Щербина А. Г.)

14.00-14.45

кафедра української літератури КДПУ

(Ратушняк О.М.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф.укр.літератури КДПУ

(Ратушняк О.М.)




ІІІ року навч.

-

-

-

14.00-16.35

каф.укр. літератури КДПУ

(Ратушняк О.М.)

14.55-17.35

каф.укр. літератури КДПУ

(Ратушняк О.М.)


-




Українська мова



І року навч.

15.00-16.40

ауд. № 307 КДПУ

(Білих О. П.)

-

-

15.00-16.40

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г.В.)

-

-



ІІ року навч.

Працює на базі Гімназії № 9 Кіровоградської міської ради (Дуняшенко Н. В.)

15.15-16.00


-

15.15-16.00


15.15-16.00


-

Третя субота місяця

9.00-12.30



ІІІ року навч.

15.00-16.40

ауд. № 410 КДПУ

(Волчанська Г. В.)

-

-

-

-

9.00-12.30

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г.В.)



Фінанси, грошовий обіг і кредит



ІІ року навч.


-

15.00-16.40

каф. менеджменту та економіки праці КНТУ

(Заярнюк О. В.)


-

15.00-15.45

каф. менеджменту та економіки праці КНТУ

(Заярнюк О. В.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

каф. менеджменту та економіки праці КНТУ

(Заярнюк О.В.)



ІІІ року навч.

-

-

-

-

-

9.00-14.10

каф. менеджменту та економіки праці КНТУ

(Сторожук О. В.)



Фізика та астрономія



І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Конакова Н.М.)

-

14.30-15.15




14.30-15.15

13.30-14.15

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра фізики КДПУ

(Неліпович В.В.)



ІІ року навч.


-


-


-


-


-

9.00-12.30

семиповерховий корпус КДПУ, ауд. 505

(Неліпович В.В.)



ІІІ року навч.

-

15.30-17.55

семиповерховий корпус КДПУ, ауд. 505

(Ковальов C.Г.)

-

15.30-17.10 семиповерховий корпус КДПУ, ауд. 505

(Ковальов Ю.Г.)

-

Третя субота місяця

9.00-12.30

семиповерховий корпус КДПУ, ауд. 505

(Ковальов Ю.Г.)



Французька мова



І року навч.

14.00-14.45

ЗШ № 6 (Чеховський В.О.)

-

-

-

-

Перша і третя суботи місяця

8.00-13.20

ЗШ № 6 (Чеховський В.О.)





Хімія



І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Шульга Р. Ю.)

-

-

-

-

-

9.00-12.30



ІІ року навч.

-


-

14.00-14.45 кафедра хімії КДПУ

(Святенко Л. К.)


-


-

Перша і третя суботи місяця

8.30-13.35 кафедра хімії КДПУ

(Святенко Л. К.)



Розклад склав заступник директора з НМР, виконавчий директор МАН С.В.Філянт