asyan.org
добавить свой файл
1

Наказ № 152

по Кіровській ЗОШ І-ІІІ ст.
09.11.2009

Про зміни до наказу №147 від 02.11.2009р

«Про підсумки І етапу та участь в

ІІ етапі Всеукраїнськиї учнівських

предметних олімпіад та в ІХ Міжна

родному конкурсі з української мови

імені П. Яцика у 2009-2010 н.р.»
На виконання наказу відділу освіти Миколаївської РДА № 507 від 09.11.2009 року“ Про зміни до наказу від 28 жовтня 2009 року № 497 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад у 2009/2010 навчальному році““,№ 512 від 13 .11.2009р»Про проведення Х Всеукраїнського конкурсу ім. П.Яцика у 2009-10.н.р», з метою заохочення обдарованих учнів до інтелектуального та творчого самовдосконалення, сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу
НАКАЗУЮ:
1.Відрядити переможців І етапу шкільних Всеукраїнськиї учнівських предметних олімпіад для участі в ІІ районному етапі предметних олімпіад та призначити супроводжуючими вчителів-предметників у слідуючі терміни:


Дата

Предмет

Місце проведення

Клас

ПІ учня-учасника

Супроводжуючий учитель

28.11

Біологія


Веснянська ЗОШ І-ІІІ ст

8

Лівітчук Катерина

Семіда О.А.

9

Лівітчук Яна




10

Болтянська Катерина




28.11

Заруб. літ


Веснянська ЗОШ І-ІІІст

8

Совщак Світлана

Мінашкіна Л.В

9

Блєхер Ярослав




10

Колонтаєв Вадим




29.11

Англ. мова


Надбузька ЗОШ І-ІІІст

8

Совщак Світлана

Цина О.І

9

Блєхер Ярослав




10

Колонтаєв Вадим




29.11

Хімія


Надбузька ЗОШ І-ІІІст

8

Лівітчук Катерина

Семіда О.А.

9

Лівітчук Яна




10

Болтянська Катерина




05.12

Історія


Веснянська ЗОШ І-ІІІст

8

Лівітчук Катерина

Поліщук К.А.

9

Блєхер Ярослав




10

Худченко Денис




05.12

Фізика


Веснянська ЗОШ І-ІІІ ст

7

Єріна Анастасія

Палій Л.М.

8

Совщак Світлана




9

Бенедишина Анна




10

-




06.12
^

Укр. Мова





Веснянська ЗОШ І-ІІІст

6

Болтянська Анастасія

Коврига Н.М

7

Єріна Анастасія




8

Лівітчук Катерина




9

Блєхер Ярослав




10

Болтянська Катерина




12.12

Географія


Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст

7

Єлсуков Сергій

Барановська Л.Д.

8

Лівітчук Катерина




9

Блєхер Ярослав




10

Колонтаєв Вадим




12.12

Трудове навч.


Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст

9

Лівітчук Яна

Кав'юк Максим

Мінашкіна Л.В

10

Дяченко Анастасія

Зомер Іван




13.12

Економіка

Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ст

10

Колонтаєв Вадим

Мінашкіна Л.В

13.12

Інформатика

Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ст

10

Мирон Артем

Мельниченко С.Д.

19.12

Правознавство


Веснянська ЗОШ І-ІІІст

9

Ков’юк Максим

Поліщук К.А.

10

Худченко Денис




20.12

Математика


Веснянська ЗОШ І-ІІІст

6

Болтянська Анастасія

СтасюкД.Г

7

Єріна Анастасія

Саваріна І.Д

8

Совщак Світлана

Саваріна І.Д

9

Лівітчук Яна

Стасюк З.В.

10

Болтянська Катерина

Стасюк З.В.



2. Відрядити переможців І шкільного етапу конкурсу знавців української мови ім П. Яцика для участі у ІІ районному етапі конкурсу 19 грудня 2009 р. о 9.00 на базі Надбузької ЗОШ І-ІІІ ст. у супроводі вчителя української мови Ковриги Н.М та класоводів Жирулік О.С. і Єфременко Н.Д в такому складі :



п\п

П.І.П. учня

Дата народження

Клас

Супроводжуючий учитель

1.

Недуга Катерина Володимирівна

20.06.2001

3

Жирулік О.С

2.

Козка Павло Віталійович

01.06.2000

4

Єфременко Н.Д.

3.

Кандибова Влада Валеріївна

07.12.1998

5

Коврига Н.М

4.

Болтянська Анастасія Вікторівна

04.11.1997

6

Коврига Н.М

5.

Простоніс Ірина Вікторівна

07.07.1996

7

Барановська Л.Д.

6.

Чеботарьов Ігор Миколайович

21.09.1996

8

Коврига Н.М

7.

Лівітчук Яна Андріївна

23.04.1995

9

Коврига Н.М

8

Колонтаєв Вадим Ігорович

26.09.1993

10

Коврига Н.М


3. Супроводжуючим забезпечити своєчасну відправку, явку учасників до 9.00 до місця проведення, та повернення додому до 16.00 .

3.Вчителям-предметникам :

3.1.Провести роз’яснювальну роботу серед школярів щодо оформлення, самостійності та якості виконання олімпіадних робіт, дотримання культури спілкування та дисципліни.

3.2.Провести інструктаж учасників олімпіад та конкурсів з безпеки життєдіяльності з обов’язковою реєстрацією в журналі цільових інструктажів.

3.3.Підготувати документи що супроводжують перевезення учнів у межах району до 28 листопада 2009р.

4. Відповідальністі за збереження життя і здоров’я учнів під час перевезень та проведення заходів покласти на супроводжуючих учителів.

5. Заступнику директора школи Стасюку Д.Г. підготувати і надіслати інформацію про зміни у списках учасників II етапу районних олімпіад та конкурсу до 30 листопада 2009 р.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора школи Стасюка Д.Г
Директор школи З.В.Стасюк

Ознайомлено:

1

Стасюк Д.Г.




5

Барановська Л.Д




9

Палій Л.М.




2

Цина О.І.




6

Коврига Н.М.




10

Жирулік О.С




3

Поліщук К.А




7

Семіда О.А.




11

Єфременко Н.Д.




4

Мінашкіна Л.В




8

Саваріна І.Д.