asyan.org
добавить свой файл
1УМОВИ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ В UNIVERSAL BANK

для клієнтів ТОВ ТМО ЛІКО-ХОЛДІНГ


Universal Bank пропонує іпотечні кредити на придбання житлової нерухомості або альтернативної нерухомості (квартири в т.ч. на первинному ринку, домоволодіння разом із земельною ділянкою тощо) під заставу нерухомості, яку ви купуєте за кредитні кошти на вторинному ринку або власної житлової нерухомості, а також готівкові кредити на будь-які цілі під заставу власної житлової нерухомості.


  • Валюта кредитування – гривня.

  • Погашення кредиту – за вибором клієнта – ануїтет або класична схема.

  • Щомісячні комісії: відсутні

  • Страхування нерухомості – складає 0,25% від оціночної вартості та сплачується щорічно.

  • Оцінка нерухомості – безкоштовно для клієнта, здійснюється за рахунок банку.
^ Ціль кредиту

Строк кредиту

Сума кредиту

(від оціночної вартості предмету застави)

^ Одноразова плата за надання кредиту

Процентна ставка

(% річних)

Придбання нерухомості1

до 20 років

до 70%

1,5% від суми кредиту плюс 1 000 грн.

14,95 % - не змінюється протягом першого року та змінювана* починаючи з другого року


Детальнішу інформацію щодо програм кредитування, принципу розрахунку процентної ставки, визначення всіх складових, що використовуються при розрахунку змінюваної (плаваючої) процентної ставки, Ви можете отримати у відділеннях Universal Bank або за телефоном центру клієнтської підтримки – 0 800 300 200.


Інформація станом на 01.07.2012р. Банк залишає за собою право змінювати умови.


*Змінювана (плаваюча) процентна ставка встановлюється банком з використанням UIRD (індикативна ставка «Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб» (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) у гривні на строк 6 місяців з виплатою процентів в кінці строку) та фіксованої маржі банку, що переглядається 4 рази на рік. Більш детальна інформація про індекс UIRD – на сторінках Національного банку України в мережі Інтернет.


1Розрахунок розміру змінюваної процентної ставки здійснено станом на 01.07.2012р. з врахуванням розміру індексу UIRD, який становить 11,43% річних у гривні (згідно значення індексу UIRD за 30.06.2011).


2Розрахунок розміру змінюваної процентної ставки здійснено станом на 01.07.2012р. з врахуванням розміру індексу UIRD, який становить 15,93% річних у гривні (згідно значення індексу UIRD за 27.06.2012).Контактна особа


Катерина Семенко

063-274-53-15