asyan.org
добавить свой файл
1

© ЗАТ “Інформтехнологія" www.nau.kiev.ua


Солом’янський районний суд м. Києва


Позивачі:Г.Л.Т.,

що мешкає в м.Києві, вул. Н-ськиій, ХХ, кв.ХХ

П.В.Л.,

що мешкає в м. Києві,

вул.Т-ський, УУ, кв.УУПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання права власності

на недобудоване нерухоме майно

ХХ листопада 1999 р. між нами, Г.Л.Т. та П.В.Л. (надалі - позивачі) з однієї сторони та М.А.К з іншої був укладений договір купівлі-продажу нежитлового будинку № ХХ по вул. П-ва у м. Києві, відповідно до якого до позивачів у рівних долях перейшло право власності на цей будинок.

З метою здійснення реконструкції будинку за замовленням позивачів був розроблений проект реконструкції будинку, який був позитивно погоджений в усіх відповідних інстанціях і отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи ХХ.07.2003 р.

Позивачі також отримали в оренду земельну ділянку по вул. П-ва ХХ у м. Києві площею 16234 кв. м., на якій розташовується реконструйований будинок. Зазначену земельну ділянку заявники отримали відповідно до договору оренди із Київською міською радою від ХХ.05.2004 р., укладеного на підставі рішення Київради від ХХ.12.2003 р. №ХХХХ "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею".

У подальшому, позивачі отримали дозвіл на виконання будівельних робіт, виданий управлінням архбудконтролю м. Києва від ХХ.06.2004 р. № ХХХ. Відповідно до даного дозволу мала бути проведена реконструкція будинку з надбудовою поверхів та мансарди для розміщення житла.

З метою здійснення реконструкції будинку позивачі також виступили замовниками будівельних робіт з реконструкції будинку. Так, з метою надбудови поверхів та мансарди для розміщення житла, позивачі уклали ХХ червня 2004 року договір будівельного підряду з ПП „К”.

Станом на теперішній час будівництво будинку знаходиться на завершальній стадії. Так, майже весь комплекс будівельних робіт, що передбачається проектом будівництва виконаний як у будинку в цілому, так у окремих житлових приміщеннях - квартирах. На сьогоднішній день у квартирах встановлені міжквартирні перегородки, зроблена стяжка підлоги, встановлені вікна, санітарно-технічні-пристрої, електротехнічні пристрої. Не виконаними є лише передбачені проектом роботи у квартирах з установки вхідних дверей і стяжки стін та стелі.

Невиконаними залишаються лише 18% будівельних робіт з реконструкції будинку, що підтверджується експертним висновком ПП „ЕА”.

Враховуючи викладені обставини, а саме те, що:

- будинок реконструкція якого завершується був придбаний позивачами у власність;

- проект реконструкції розроблений і погоджений за замовленням позивачів;

- дозвіл на виконання будівельних робіт отримали позивачі;

- будівельні роботи з реконструкції будинку з надбудовою поверхів та мансарди для розміщення житла проводиться за замовленням позивачів;

- частка виконаних робіт відповідно до проекту будівництва складає 82 %,

вважаємо, що наявні усі підстави для визнання позивачів власниками недобудованого нерухомого майна відповідно до ч. 4 ст. 331 Цивільного кодексу України.

Вказана вище норма передбачає, що єдиною умовою для визнання зацікавленої особи власником недобудованого нерухомого майна є те, що частка робіт, які залишається виконати відповідно до проекту, є незначною. У даному випадку ця вимога закону дотримана - частка невиконаних робіт, як зазначено вище, складає усього 18%.

Враховуючи викладене, на підставі ч. 4 ст. 331 Цивільного кодексу України та керуючись ст. 271-275 Цивільного процесуального кодексу України, —


ПРОСИМО:

Визнати право спільної часткової власності позивачів у рівних долях на об’єкти недобудованого нерухомого майна, якими є квартири: №1 (__-кімн., заг.пл. ХХХХ кв.м); №2 (__-кімн., заг.пл. ХХХХ кв. м); №3 (___-кімн., заг.пл. ХХХХ кв.м); №4 (__-кімн., заг.пл. ХХХХ кв.м); №5 (__-кімн., заг.пл. ХХХХ кв.м.) у реконструйованому будинку за адресою: м. Київ, вул. П-ва ХХ.


Додатки:

1. Копія договору купівлі-продажу нежитлового будинку № ХХ по вул. П-ва у м. Києві від ХХ листопада 1999р.

2. Копія дозволу на виконання будівельних робіт, виданого управлінням архбудконтролю м. Києва від ХХ.06.2004 р. № ХХХХ.

3. Копія договору оренди земельної ділянки від ХХ.05.2004 р.

4. Копія позитивного висновку комплексної державної експертизи по проекту реконструкції будинку з надбудовою поверхів та мансарди для розміщення житла на віл. П-ва, ХХ в Н-скому районі м. Києва.

5. Копія експертного висновку.

6. Копія договору будівельного підряду з ПП „К” від ХХ червня 2004 року.

7. Копія довіреності.

8. Документ про сплату держмита.


Представник позивачів __________________________________