asyan.org
добавить свой файл
1

НЕ ДОПУСТІТЬ АНТИДЕМОКРАТИЧНОГО

РІШЕННЯ РАДИ

Шановні депутати, Могилів-Подільської міської Ради!

Цей проект рішення, який пропонується для затвердження вами, є дуже небезпечним, як для вас, так і для всього міста, а також для міського голови, якщо, звичайно, він не планує бути диктатором. На жаль, тут немає можливості пояснити вищесказане розлого. Замість цього дозвольте запропонувати Вам зміни до цього проекту рішення.

Замість:1. Міська рада визначає назву та мову засновуваних нею засобів масової інформації записати: «Міська рада може змінювати існуючі назви вже заснованих нею та засновувати нові ЗМІ за результатами місцевого референдуму, або сходу громадян міста з обов»язковим широким обговоренням цих питань. МОВОЮ КОМУНАЛЬНИХ ЗМІ Є УКРАЇНСЬКА МОВА.

Замість: «Керівники заснованих радою засобів масової інформації призначаються на посади та звільняються з посад міським головою у порядку, встановленому законодавством України»

записати – «Керівники заснованих Радою засобів масової інформації призначаються на посади та звільняються з посад після обговорення, прийняття рішення всіма постійними комісіями Ради на пленарному засіданні Ради. Раз в рік звітують про свою роботу на пленарному засіданні Ради та перед профільними постійними комісіями».

Замість: «Депутати міської ради для висвітлення позицій з того чи іншого питання, пов'язаного з їх депутатською діяльністю, не рідше одного разу на квартал мають гарантоване право виступу в кожному засобі масової інформації, засновником (співзасновником) якого є Могилів-Подільська міська рада»

записати: «Згідно закону «Про статус депутатів місцевих Рад» депутати міської ради для висвітлення позицій з того чи іншого питання, пов'язаного з їх депутатською діяльністю, не рідше одного разу на місяць мають гарантоване право виступу в кожному засобі масової інформації, засновником (співзасновником) якого є Могилів-Подільська міська рада. При цьому це своє право виступу в комунальних ЗМІ вони можуть передавати керівникам фракцій, або іншим депутатам відповідною письмовою заявою, яка фіксується в ЗМІ».

Замість: «^ Час для виступу в електронних засобах масової інформації становить до 5 хвилин та у друкованих - обсягом до 1500 знаків»

записати: «Час виступу депутата в електронних комунальних ЗМІ – до 10 хвилин, у друкованих ЗМІ обсяг виступу – до 5000 знаків».

Замість: «Підставою для такого виступу є письмове повідомлення на ім'я керівника відповідного засобу масової інформації, яке надається не пізніше, ніж за 5 робочих днів до дня оприлюднення інформації»

записати: «Підставою для такого виступу є письмове повідомлення ДЕПУТАТА на ім'я керівника відповідного засобу масової інформації на яке керівник ЗМІ на протязі одного дня з часу поступлення документа повідомляє в яких найближчих номерах газети, відповідно до живої черги виступів депутатів, зафіксованої в редакції, буде здійснена ця публікація. Керівник ЗМІ не несе відповідальності за офіційні виступи депутатів. В разі порушення депутатом в письмовому виступі наданому редакції чинного законодавства керівник ЗМІ негайно інформує про це депутата, а також Раду, яка приймає відповідне рішення що до публікації такого твору. На час вирішення конфлікту публікація виступу депутата призупиняється.

Замість: Положення про офіційне представництво міської ради в мережі Інтернет (офіційний сайт міської ради) затверджується міським головою

записати: Існуюче представництво міської Ради в мережі Інтернет (офіційний сайт міської Ради) може бути змінене Радою за результатами місцевого референдуму, або сходу громадян міста, заснування нових офіційних сайтів Ради – за таким самим принципом, як і зміна існуючих. Редагує сайт відповідна редакція, затверджена Радою. Регламент вводиться в дію з моменту набрання чинності відповідного рішення Ради.

З повагою – Василь Кізка, заслужений журналіст України