asyan.org
добавить свой файл
1Щастинська міська Рада

Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 26.11.2013р.

№ 134

м.Щастя
Про приватизацію державного житлового

фонду, що знаходиться за адресою…, на користь гр. Шевченко І.Б., Монастиренко Д.О. та

Подур’ян А.В.
Від наймача Шевченко Ірини Брониславівни надійшла заява на приватизацію квартири, що знаходиться за адресою…., яка використовується нею та членами її сім’ї на умовах найму. Мешканці квартири, згідно із Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду» не мають пільги на безоплатну передачу у власність квартири.

Розглянувши наведені матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», Положенням про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженим наказом Міністерства з питань житлового-комунального господарства України № 396 від 16.12.2009р., виконавчий комітет Щастинської міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Прохання наймача Шевченко Ірини Брониславівни, щодо приватизації квартири, в якій вона мешкає, що знаходиться за адресою: …., задовольнити і передати вказану квартиру Шевченко Ірині Брониславівні, Монастиренку Денису Олександровичу та Подур’яну Артуру Володимировичу у спільну часткову власність.

2. Затвердити розрахунок площі, що приватизується безоплатно, вартості надлишків загальної площі квартири (додається на 1 арк).

      1. Доручити комунальному підприємству «Жилбудсервіс» оформити свідоцтво про право власності на квартиру у десятиденний термін і (за необхідності) посвідчення на одержання належних мешканцям квартири житлових чеків на відповідну суму.

4. Комунальному підприємству «Жилбудсервіс» у десятиденний строк укласти договір з гр. Шевченко І.Б.. на участь її у витратах на обслуговування та ремонт будинку.

5. Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника міського голови Тюріна В.П.

Міський голова В.Л. Живлюк