asyan.org
добавить свой файл
1

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА


П’ЯТЕ СКЛИКАННЯ

П’ЯТДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯвід 18 вересня 2014 року № 1774

м.Тернопіль
Про введення спеціального маркування продукції
Враховуючи ініціативу депутатів Тернопільської обласної ради Гульовського В.О., Боберського О.В. та Шафранського В.Б. щодо громадської кампанії з бойкоту товарів російського виробництва та введення спеціального маркування продукції російського виробництва, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави, Тернопільська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері оптової, роздрібної торгівлі та побутового обслуговування Тернопільської області здійснювати реалізацію товарів російського походження з поміткою для покупця з зазначенням країни виробника та прапора Російської Федерації.

2. Рекомендувати департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з управлінням МВС України в Тернопільській області проводити моніторинг закладів торгівлі і побуту області та оприлюднювати результати моніторингу в місцевих засобах масової інформації.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міським, районним радам прийняти відповідні рішення.

4. Дане рішення опублікувати в газеті «Свобода» та розмістити на офіційному сайті Тернопільської обласної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави.
Голова обласної ради В.П.Хомінець