asyan.org
добавить свой файл
1
УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА РАДА


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 16 жовтня 2013 року № 202
Про погодження графіка вивезення

твердих побутових відходів згідно дислокації

контейнерів для ТПВ на території м. Балаклія

для КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс»
Розглянувши листа начальника КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс» та затверджений графік вивезення твердих побутових відходів згідно дислокації контейнерів для ТПВ на території м. Балаклія, керуючись Законом України «Про відходи», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» від 10 грудня 2008 року № 1070, Постановою Кабінету Міністрів України «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» від 16 листопада 2011 року № 1173 та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет –
ВИРІШИВ:


  1. Погодити графік вивезення твердих побутових відходів згідно дислокації контейнерів для ТПВ на території м. Балаклія для Комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс». (Додається).

  2. Рекомендувати КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс» при наданні послуг з вивезення побутових відходів додержуватись графіка вивезення твердих побутових відходів згідно дислокації контейнерів для ТПВ на території м. Балаклія.

  3. КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс» оприлюднити затверджений та погоджений графік вивезення твердих побутових відходів в газеті «Вісті Балаклійщини».

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради Двойнікову В.М.Балаклійський міський голова О.М.Літвінов