asyan.org
добавить свой файл
1
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 16 вересня 2011 року № 1252

м.ТернопільПро реорганізацію установи Тернопільської обласної ради «Монастириський обласний комунальний музей лемківської культури і побуту»
Розглянувши подання управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації від 10 березня 2011 року № 01-195/02, від 12 липня 2011 року № 01-520/02, враховуючи рішення постійних комісій Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова та інформації від 31 березня 2011 року № 292 «Про реорганізацію Монастириського обласного комунального музею лемківської культури і побуту в установу Тернопільської обласної ради «Музейний комплекс «Лемківське село», з питань агропромислового комплексу та земельних відносин від 14 квітня 2011 року № 216/27 «Про сприяння в реорганізації музею», з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності від 14 липня 2011 року № 1107 «Про реорганізацію установи Тернопільської обласної ради «Монастириський обласний комунальний музей лемківської культури і побуту», Тернопільська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Реорганізувати установу Тернопільської обласної ради «Монастириський обласний комунальний музей лемківської культури і побуту» та створити на її базі установу Тернопільської обласної ради «Музейний комплекс «Лемківське село».
2. Призначити Тиханського Михайла Миколайовича виконуючим обов’язки на посаді директора установи Тернопільської обласної ради «Музейний комплекс “Лемківське село”.
3. Доручити виконуючому обов’язки на посаді директора установи Тернопільської обласної ради “Музейний комплекс “Лемківське село” Тиханському Михайлу Миколайовичу:

- забезпечити проведення реорганізації згідно з чинним законодавством України;

- розробити та подати на затвердження Тернопільській обласній раді проект статуту установи Тернопільської обласної ради “Музейний комплекс “Лемківське село”;

- звернутись до Монастириської районної державної адміністрації та Монастириської районної ради з клопотанням про виділення земельної ділянки, площею 90 га, для забезпечення діяльності установи Тернопільської обласної ради “Музейний комплекс “Лемківське село”;

- звернутись до Всеукраїнського товариства “Лемківщина” щодо можливої передачі майна даного товариства у Монастириському районі установі Тернопільської обласної ради “Музейний комплекс “Лемківське село”.
4. Рекомендувати управлінню культури Тернопільської обласної державної адміністрації, як головному розпоряднику коштів, забезпечити виділення коштів на здійснення реорганізації установи Тернопільської обласної ради “Монастириський обласний комунальний музей лемківської культури і побуту» і на забезпечення діяльності установи Тернопільської обласної ради “Музейний комплекс “Лемківське село”.


Голова обласної ради О.П.Кайда