asyan.org
добавить свой файл
1
УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА РАДАРІШЕННЯ

ХХХІІІ сесії

VІ скликання

від 30 травня 2012 року № 284-VІ
Про розгляд подання прокурора Балаклійського району про усунення

порушень вимог чинного законодавства у сфері житлового будівництва,

причин та умов, що їм сприяють

Розглянувши подання прокурора Балаклійського району про усунення порушень вимог чинного законодавства у сфері житлового будівництва, причин та умов, що їм сприяють, заслухавши висновок спільного засідання депутатських комісій міської ради від 30.05.2012р., враховуючи:

- вжиті заходи з усунення порушень вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме: направлення листа за № 02-15/1196 від 18.05.2012р. ПАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ– УКРАЇНА», як правонаступнику ВАТ «Балцем», забудовнику двох 45-ти квартирних житлових будинків в м. Балаклія по вул. Жовтнева та пров. Шевченко, щодо необхідності взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Балаклія;

- те, що на сьогодні зазначені об’єкти не завершені будівництвом та не прийняті в експлуатацію. За наявною інформацію останнє продовження дозволу на будівництво було видане у 2008 році терміном лише на один рік і надалі терміни дозволу не продовжувались, на об’єктах будівництва залишається невиконаними внутрішні роботи, роботи з благоустрою, з будівництва зовнішніх інженерних мереж, більше ніж на 10% загального обсягу робіт, і, таким чином, термін для встановлення та сплати забудовником пайової участі у розвиток інфраструктури міста не минув;

- сумлінне виконання посадових обов’язків заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тяпаєвим В.В.;

керуючись ст. 147 Кодексу законів про працю України, Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Балаклійська міська рада -
В И Р І Ш И Л А :
1. Прийняти до відома подання прокурора Балаклійського району про усунення порушень чинного законодавства у сфері житлового будівництва, причин та умов, що їм сприяють.

2. Повідомити прокурора Балаклійського району про вжиті заходи з усунення порушень вимог чинного законодавства у сфері житлового будівництва, причин та умов, що їм сприяють шляхом направлення листа за № 02-15/1196 від 18.05.2012р. ПАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ– УКРАЇНА» щодо зобов’язання взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Балаклія.

3. Балаклійській міській раді, посадовим особам виконавчого комітету Балаклійської міської ради, відповідальним за розгляд питань у сфері будівництва, посилити контроль за дотриманням вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в частині своєчасного зобов’язання забудовників на території м. Балаклія брати пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Балаклія та своєчасної її оплати.

4. Враховуючи вжиті заходи, зазначені у п. 2 даного рішення, а також те, що на сьогодні зазначені об’єкти не завершені будівництвом та не прийняті в експлуатацію, і, таким чином, термін для встановлення та сплати забудовником пайової участі у розвиток інфраструктури міста не минув, враховуючи сумлінне виконання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тяпаєвим В.В. своїх посадових обов’язків, вважати недоцільним притягнення його до дисциплінарної відповідальності за порушення вимог чинного законодавства у сфері житлового будівництва.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Долженко В.І.), бюджету (голова комісії Онопрієнко О.В.), економічного і соціально-культурного розвитку міста (голова комісії Журава В.І.).


Балаклійський міський голова О.М. Літвінов