asyan.org
добавить свой файл
1РУБІЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ


(двадцать друга сесія)

РІШЕННЯ27 червня 2012 р. м. Рубіжне №22/ 19

Про створення робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади.
З метою координації дій місцевих органів виконавчої влади на здійснення заходів впровадження в м. Рубіжне «Програми спільних дій органів податкової служби та органів місцевого самоврядування з розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів», на підставі листа Рубіжанської об’єднаної податкової інспекції Луганської області, рекомендацій постійної комісії міської ради з питань розвитку підприємництва, комунальної власності, приватизації, містобудування та земельних відносин від 14 червня 2012 року, постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів від 14 червня 2012 року, керуючись ст.ст. 18, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рубіжанська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Створити робочу групу з координації дій місцевих органів виконавчої влади на здійснення заходів впровадження в м. Рубіжне «Програми спільних дій органів податкової служби та органів місцевого самоврядування з розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів» у напрямку збільшення надходжень плати за землю шляхом інвентаризації та проведення грошової оцінки землі, прискорення переукладання діючих договорів оренди та збільшення мінімального розміру орендної плати, активізації процедури видачі державних актів, виявлення не облікованих земельних ділянок та суб’єктів господарювання, які використовують земельні ділянки самовільно, або не за цільовим призначенням, та залучення їх до оподаткування до місцевих бюджетів у складі:

Рогальов О.О. – заступник міського голови, голова робочої групи;

Мельник Ю.В. – заступник начальника Рубіжанської ОДПІ, заступник голови робочої групи;

Котляр О.С. – начальник УЗАтаМ, секретар робочої групи.

Члени робочої групи:

Ковальова Н.І. – в.о. заступника Відділу Держкомзему в м. Рубіжне Луганської області ( за узгодженням);

Кривоніс А.О. – начальник КП «БТІ» Рубіжанської міської ради;

Ядрихінський Б.В. – провідний спеціаліст юридичного відділу;

Маслов В.В. – депутат Рубіжанської міської ради;

Хорошилов Д.О. – депутат Рубіжанської міської ради;

Бандуров С.М. – депутат Рубіжанської міської ради;

Сидоренко В.М. – прокурор міста Рубіжного ( за узгодженням);

Львова Т.В. – начальник фінансового управління;

Єльчанінова В.М. – депутат Рубіжанської міської ради;

Рожков В.М. – начальник Рубіжанського МВ УМВС України (за узгодженням).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів та з питань розвитку підприємництва, комунальної власності, приватизації, містобудування та земельних відносин.

Міський голова К. Козюберда