asyan.org
добавить свой файл
1

Рекомендації на кожного учня 5-го класу

на вчителів-предметників

Бишук Максим

Він потребує особливої уваги, його потрібно постійно зацікавлювати, підтримувати, виражати впевненість у своєму успіху, можливостях.

Виходячи з його інтересів і здібностей, давати доручення, обов’язково перевіряти виконання й хвалити її перед всім класом, підкреслюючи найменше досягнення, а також участь в конкурс ах, виступи перед класом.

У Максима виключно високий страх перевірки знань, тому намагатися поменше викликати його до дошки, даючи можливість письмової відповіді.
^ Горідько Максим

Він потребує особливої підтримки, тому його треба постійно зацікавлювати, допомагати виражати впевненість у своєму успіху, можливостях, перебороти скутість.

Давати доручення, виходячи з його інтересів і здібностей. Обов’язково перевіряти й хвалити перед всім класом, підкреслюючи його найменші досягнення, а також використовувати індивідуальні завдання, тобто доручення, які пов’язані із творчим підходом і проявом індивідуальності.

У Максима проявляється високий страх перевірки знань, тому якщо це можливо намагатися поменше викликати його до дошки, а навпаки, давати йому письмові завдання, відповіді.

Він дуже переживає негативну оцінку зі сторони оточуючих і швидко звикає до неї. Тому спілкування повинно відбуватися в більш м’якій, некритичній манері, всіляко підтримувати його і підвищувати самооцінку.
^ Деяк Антон

Виходячи з його інтересів і здібностей, давати йому доручення, при цьому потрібно обов’язково перевіряти виконання й хвалити перед всім класом, підкреслюючи його найменші досягнення, тобто розвивати потребу в успіху, досягненні високого результату.

Спілкуватися потрібно з ним в більш м’якій формі,некритичній манері, усіляко підтримувати його і підвищувати самооцінку. Критикувати тактовно й наодинці.

Необхідно всіляко будити активність, підкреслювати мотиваційні компоненти діяльності, формувати більш високу зацікавленість у діяльності та його результатах, підвищувати почуття відповідальності через систему виховних заходів.
^ Кандибова Влада

Вона потребує особливої уваги, тому її потрібно постійно зацікавлювати, підтримувати, виражати впевненість у собі, у своїх діях, у своєму успіху, можливостях, перебороти скутість.

Допомагати у становленні контактів з однолітками, підвищувати її рейтинг серед дітей класу, давати доручення, виходячи з її інтересів та здібностей, хвалити перед всім класом, підкреслюючи її найменші досягнення, підвищувати самооцінку. Вести розмову потрібно в м’якій, спокійній, некритичній манері. Критикувати дуже тактовно й наодинці.

Доручати виступи перед класом, брати участь у конкурсах, а також виконання доручень, пов’язаних із творчим підходом і проявом індивідуальності.

Проявляється високий страх перевірки знань, тому потрібно намагатися поменше викликати її до дошки, даючи можливість письмової відповіді.

Доручити відповідальну посаду в колективі.
^ Колбасюк Юрій

Потрібно допомогти переробити страх самовираження, при цьому використовуючи індивідуальні завдання, тобто участь у конкурсах, виступи перед класом, доручити виконання доручень, які пов’язані із творчим підходом і проявом індивідуальності.

Якщо можливо намагатися поменше викликати Юрія до дошки, при цьому даючи можливість письмової відповіді, тому що його хвилювання може відбитися на успішності виконання завдання.

Спілкування повинно базуватися на м’якій основі, повазі. Крити кування повинно бути тактовне й наодинці. Всіляко підтримувати його та підвищувати самооцінку.
^ Ковтун Денис

У Дениса із низькою тривожністю можливо показана байдужість, встановлення психологічних захистів, активне витіснення страхів та тривоги. Тому необхідно всіляко будити активність, підкреслювати мотиваційні компоненти діяльності, а також формувати більш високу зацікавленість у діяльності та його результатах, підвищувати почуття відповідальності через систему виховних заходів.
^ Ковтун Олександр

Він завжди потребує особливої уваги, його постійно треба зацікавлювати, підтримувати, підвищувати самооцінку у своїх діях, можливостях, успіху, виражати впевненість у собі, допомагати розслабитися, переборювати скутість за допомогою рухливих ігор, музичних та спортивних заходів, виступати перед класом, брати участь у різноманітних конкурсах, доручати справу, яка пов’язана з творчим підходом та проявом індивідуальності, підвищувати рейтинг в класі, давати доручення, дивлячись на те, що він полюбляє і на здібності, хвалити перед всім класом, навіть за незначні досягнення. Критикувати тактовна й наодинці. Якщо можливо намагатися поменше викликати його до дошко, лаючи письмової відповіді.

Створювати ситуації успіху, якщо можливо, навіть доручити відповідальну посаду в колективу.

^ Рибалко Катерина

Потрібно відновити і зміцнити її довіру до дорослих. Також урахувати її високий страх відповіді біля дошки, де вона почуває себе не захищеною

У Катерини із низькою тривожністю можливо показана байдужість, встановлення психологічних захистів, активне витіснення страхів та тривоги. Тому необхідно всіляко будити активність, підкреслювати мотиваційні компоненти діяльності, а також формувати більш високу зацікавленість у діяльності та її результатах, підвищувати почуття відповідальності через систему виховних заходів.

Бесіду рекомендується будувати на м’якій основі, підвищувати самооцінку, а також хвалити її перед всім класом. Критикуйте дуже тактовно й наодинці.
^ Рябченко Анастасія

Потрібно врахувати її високий страх перевірки знань, тому намагатися поменше викликати до дошки, даючи можливість письмової відповіді. Хваліть її пред всім класом, навіть за найменші досягнення.
^ Сутормін Денис

У Дениса із низькою тривожністю можливо показана байдужість, встановлення психологічних захистів, активне витіснення страхів та тривоги. Тому необхідно всіляко будити активність, підкреслювати мотиваційні компоненти діяльності, а також формувати більш високу зацікавленість у діяльності та його результатах, підвищувати почуття відповідальності через систему виховних заходів.
^ Ярошенко Карина

Допомогти перебороти страх самовираження, а саме – використовувати індивідуальні завдання, тобто виступи перед класом, брати участь у різноманітних конкурсах, доручати завдання, які пов’язані із творчим підходом і проявом індивідуальності.

Прослідковується страх не відповідати очікуванням навколишніх, вона гостро переживає негативну оцінку зі сторони оточуючих. Тому спілкування з нею потрібно будувати в більш м’якій, спокійній, стриманій, некритичній манері, усіляко підтримувати її, підвищувати самооцінку, хвалити при всіх, але критикувати дуже тактовно й наодинці.