asyan.org
добавить свой файл
1

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ2/1Двадцять сьомої (позачергової) сесії Ізяславської міської ради 6 скликання від 16 липня 2012 року
Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП “Житлосервіс” в постійне користування із земель державної власності для обслуговування рятувально-водолазної станції та створення рекреаційної зони — облаштування міського пляжу по вул. Грушевського, 2 А в м. Ізяслав Хмельницької області, розроблений ПП “ІЗЯСЛАВПРОЕКТ”, висновок № 24 від 07.07.2012 року Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, керуючись статтями 142, 143 Конституції України, статтями 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України „Про землеустрій“, п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

в и р і ш и л а :1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП “Житлосервіс” в постійне користування із земель державної власності для обслуговування рятувально-водолазної станції та створення рекреаційної зони — облаштування міського пляжу по вул. Грушевського, 2 А в м. Ізяслав Хмельницької області.

2. Надати в постійне користування КП “Житлосервіс” земельну ділянку площею 0,4887 га для обслуговування рятувально-водолазної станції та створення рекреаційної зони - облаштування міського пляжу по вул. Грушевського, 2 А.

3. Державний акт на право постійного користування підлягає реєстрації в Управлінні Держкомзему у Ізяславському районі. Право постійного користування земельною ділянкою виникає з моменту державної реєстрації цього права.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління власністю територіальної громади, землеустрою та приватизації (голова комісії Петренко О. В.) та спеціаліста І категорії виконкому міської ради Холодусіну С. М.Міський голова В.С. Паньковський