asyan.org
добавить свой файл
1

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА від 24 січня 2012 року №12

Про форми іменних запрошень на вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Відповідно до пункту 6 частини другої статті 30, пункту 4 частини другої статті 32, частини першої статті 39, частин першої – третьої статті 40, частини шостої статті 44 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 4 статті 17, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити форми:

іменного запрошення на вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток 1 );

іменного запрошення на вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчй дільниці та стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 2 );

іменного запрошення на вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року виборцю, включеному до попереднього списку виборців на закордонній виборчій дільниці (додаток 3 ).

2. Іменні запрошення виборцям, включеним до попередніх списків виборців на звичайних виборчих дільницях, виготовляються за встановленими цією постановою формами органами ведення Державного реєстру виборців та передаються відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць на паперових носіях формату А3 не пізніш як за вісімнадцять днів до дня голосування (до 9 жовтня 2012 року включно), про що складається акт (додаток 4 ).

Іменні запрошення виборцям, яким тимчасово змінено місце голосування відповідно до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців", передаються дільничним виборчим комісіям за виборчими адресами таких виборців.

3. Іменні запрошення виборцям, включеним до попередніх списків виборців на закордонних виборчих дільницях, виготовляються за встановленою цією постановою формою відділом ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Міністерства закордонних справ України і передаються дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць одночасно з попередніми списками виборців. Про прийняття іменних запрошень дільничною виборчою комісією закордонної виборчої дільниці складається акт (додаток 5 ).

4. Дільничним виборчим комісіям звичайних і закордонних виборчих дільниць забезпечити надсилання або доставку в інший спосіб іменного запрошення кожному виборцю, включеному до попереднього списку виборців на відповідній виборчій дільниці, не пізніш як за п’ятнадцять днів до дня голосування (до 12 жовтня 2012 року включно).

5. Встановити, що для забезпечення ознайомлення виборців з попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці дільничні виборчі комісії звичайних виборчих дільниць з наступного дня після отримання попереднього списку виборців організовують свою роботу, в тому числі у вихідні дні, з 8 до 19 години.

6. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України, регіональним органам адміністрування Державного реєстру виборців, окружним виборчим комісіям після їх утворення для доведення до відома відповідно органів ведення Державного реєстру виборців, дільничних виборчих комісій та контролю за її виконанням.