asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3

з хімії



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

72

Сторожук Олександр Сергійович

ІІ

Бабін

Андрій Федорович

73

Олефір Сергій Сергійович

ІІ

Новікова

Інна Олександрівна

74

Малюшевська Анастасія Василівна

ІІ

Арзуманова

Ірина Юріївна

75

Суворов Іван Юрійович

ІІ

Бабін

Андрій Федорович

76

Зима Маргарита Ігорівна

ІІ

Бабін

Андрій Федорович

77

Войцьо Віталій Ігорович

ІІІ

Новікова

Інна Олександрівна

78

Кульчицький Артем Сергійович

ІІІ

Новікова

Інна Олександрівна

79

Аніщенков Михайло Олександрович

ІІІ

Новікова

Інна Олександрівна

80

Мудрієвський Петро Олегович

ІІІ

Арзуманова

Ірина Юріївна


з історії



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

81

Малюшевська Анастасія Василівна

І

Паламар

Ігор Олегович

Бондар

Тетяна Володимирівна

82

Шевчук Анастасія Олександрівна

ІІІ

Паламар

Ігор Олегович

83

Осіпов Андрій Вікторович

ІІІ

Бондар

Тетяна Володимирівна


з англійської мови



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

84

Мар’ян Єлизавета Сергіївна

І

Лигалова

Наталя Євгенівна

85

Трошин Максим Володимирович

І

Нілова

Аліна Володимирівна

86

Кондратюк Валерія Олегівна

ІІ

Ковалик

Ірина Михайлівна

87

ПоловенкоТетяна Андріївна

ІІ

Лигалова

Наталя Євгенівна

88

Лейзерович Роман Олегович

ІІ

Ковалик

Ірина Михайлівна

89

Штепа Дмитро Олександрович

ІІІ

Годлевська

Оксана Богданівна


з української мови та літератури



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

90

Галанчук Юлія Олександрівна

І

Небот

Світлана Іванівна

91

Олійник Богдана Валентинівна

І

Ткаченко

Галина Георгіївна

92

Гресс Анастасія Костянтинівна

І

Вовченко

Валентина Дем’янівна

93

Дяківа Орина Валеріївна

І

Худа

Євгенія Петрівна

94

Шевчук Анастасія Олександрівна

І

Сита

Людмила Володимирівна

95

Калінчук Валерія Артурівна

І

Сита

Людмила Володимирівна,

Харитонова

Ірина Анатоліївна

96

Краснікова Олена Олександрівна

І

Дробіна

Лариса Степанівна

97

Коваль Олександра Віталіївна

І

Коваль

Тетяна Сергіївна

98

Хмелик Олена Анатоліївна

І

Цуркан Людмила Вікторівна,

Небот Світлана Іванівна

99

Галико Катерина Сергіївна

І

Цуркан Людмила Вікторівна,

Сита Людмила Володимирівна

100

Яковенко Наталія Олександрівна

ІІ

Худа

Євгенія Петрівна


з математики

101

Крисинський

Олександр Євгенович

11 мат.

І

Остапчук

Леонід Володимирович

Крисинська

Ірина Володимирівна

102

Мельников

Віктор Олегович

10 мат.

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

103

Кікін

Владислав Андрійович

10 мат.

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

104

Федоров

Олександр Сергійович

9 мат.

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

Гримайло

Олександр Володимирович

105

Мальшаков

Микита Ігорович

9 мат.

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

Гримайло

Олександр Володимирович

106

Пернатій

Ольга Юріївна

8 Б мат.

І

Майборода

Валерій Антонович

107

Роговцев

Юрій Олександрович

7 α

І

Співаченко

Надія Франківна

108

Єрмолаєв

Олександр Андрійович

7 В

І

Гримайло

Олександр Володимирович

109

Кагукін

Максим Сергіойивч

6 α

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

110

Куцева

Вероніка Олександрівна

6 α

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

111

Василіненко

Нікіта Максимович

5 β

І

Тертична

Олена Олександрівна

112

Ковальський

Ярослав Юрійович

11 мат.

ІІ

Остапчук

Леонід Володимирович

113

Волошин

Олександр Юрійович

11 мат.

ІІ

Остапчук

Леонід Володимирович

114

Кочин

Олександр Миколайович

11 мат.

ІІ

Остапчук

Леонід Володимирович

115

Новицький

Олександр Сергійович

10 мат.

ІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

116

Скрипник

Віталій Володимирович

10 мат.

ІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

117

Ярош

Костянтин Миколайович

8 А мат.

ІІ

Майборода

Валерій Антонович

118

Єрмаков

Артур Олександрович

8 А мат.

ІІ

Майборода

Валерій Антонович

119

Овчар

Антон Сергійович

8 А мат.

ІІ

Майборода

Валерій Антонович

120

Костиря

Михайло Андрійович

8 А мат.

ІІ

Майборода

Валерій Антонович

121

Гресс

Анастасія Костянтинівна

7 В

ІІ

Гримайло

Олександр Володимирович

122

Кузьменко

Олександр Юрійович

6 α

ІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

123

Скуржанський

Олександр Григорович

10 мат.

ІІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

124

Станкевіч

Андрій Олександрович

9 мат.

ІІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

Гримайло

Олександр Володимирович

125

Челноков

Данило Антонович

9 мат.

ІІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

Гримайло

Олександр Володимирович

126

Бенюх

Владислав Вікторович

6 α

ІІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

127

Айзіков

Арсеній Андрійович

5 β

ІІІ

Тертична

Олена Олександрівна

128

Літвак

Максим Сергійович

5 α

ІІІ

Тертична

Олена Олександрівна

129

Медведєв

Павло Андрійович

5 α

ІІІ

Тертична

Олена Олександрівна


з інформаційних технологій





п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

130

Гриб Олександр Іванович

10

І

Михайловська

Наталя Валеріївна

131

Базилевський Сергій Вікторович

10

І

Михайловська

Наталя Валеріївна

132

Єрмолаєв Олександр Андрійович

7

І

Михайловська

Наталя Валеріївна

133

Шевченко Дмитро Вікторович

11

ІІ

Гетманцев

Василь Сергійович

134

Ковальов Ілля Ігорович

10

ІІ

Михайловська

Наталя Валеріївна

135

Таранов Микола Андрійович

10

ІІ

Михайловська

Наталя Валеріївна

136

Мірошниченко Єгор Максимович

9

ІІ

Гетманцев

Василь Сергійович

137

Дмитрієв Дмитро Олегович

10

ІІІ

Михайловська

Наталя Валеріївна

138

Ріцька Анна Олександрівна

9

ІІІ

Гетманцев

Василь Сергійович


з фізичної культури




п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

139

Фролов Василь

11

І




140

Ганусовська Вікторія

11

ІІ





із світової літератури




п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

14

Саєнко Валерія Миколаївна

11 мат.

І

Гайченко

Ольга Василівна

142

Васильянц Олександра Сергіївна

10 мат.

І

Мальченко

Тетяна Олексіївна

143

Малюшевська Анастасія Василівна

8 А мат.

І

Шалигіна

Наталя Миколаївна

144

Громова Вікторія Ігорівна

10 екон.

ІІІ

Мальченко

Тетяна Олексіївна

145

Вершиніна Катерина Юріївна

8

ІІІ

Мальченко

Тетяна Олексіївна

146

Нечитайло Анастасія

8

ІІІ

Мальченко

Тетяна Олексіївна

147

Шевчук Анастасія

8

ІІІ

Мальченко

Тетяна Олексіївна




<< предыдущая страница   следующая страница >>