asyan.org
добавить свой файл
1


УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
двадцять четверта сесія
ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ
від 18.06.2014 17:01

Про цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014 - 2018 роки

Рішення ухвалює БІЛЬШІСТЬ ВІД ЗАГАЛЬНОГО СКЛАДУ


п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Вибір

1

Адамський Віктор Романович

ЗА

2

Балюк Володимир Іванович

ЗА

3

Бондар Іван Іванович

ЗА

4

Бохонок Лілія Олександрівна

ЗА

5

Браніцький Юрій Олександрович

ЗА

6

Бриндіков Леонід Миколайович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

7

Ваків Василь Васильович

ЗА

8

Ведерніков Сергій Леонідович

ЗА

9

Войтюк Михайло Дмитрович

ЗА

10

Волянський Володимир Васильович

ЗА

11

Воробей Петро Петрович

ЗА

12

Ворона Микола Володимирович

ЗА

13

Гаврилюк Володимир Іванович

ЗА

14

Гаврішко Вадим Дмитрович

ЗА

15

Гладуняк Іван Васильович

ЗА

16

Гнатюк Микола Григорович

ЗА

17

Гончар Іван Ярославович

ЗА

18

Гураль Леонід Андрійович

ЗА

19

Гуцул Іван Володимирович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

20

Данієва Олена Борисівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

21

Демчук Олег Віленович

ЗА

22

Дзісь Михайло Семенович

ЗА

23

Дідик Олег Миколайович

ЗА

24

Добжанський Ігор Миколайович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

25

Добровольський Віктор Володимирович

НЕ ГОЛОСУВАВ

26

Дралюк Микола Іванович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

27

Дубицький В'ячеслав Володимирович

НЕ ГОЛОСУВАВ

28

Дячук Микола Миколайович

ЗА

29

Жолобок Наталя Красномирівна

ЗА

30

Завальнюк Олександр Михайлович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

31

Заярнюк Ольга Сергіївна

ЗА

32

Зеленецький Мар'ян Генріхович

ЗА

33

Катеренчук Микола Григорович

ЗА

34

Кащук Сергій Анатолійович

ЗА

35

Кищук Борис Павлович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

36

Колісниченко Тетяна Сергіївна

НЕ ГОЛОСУВАВ

37

Конончук Сергій Степанович

ЗА

38

Королюк Петро Володимирович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

39

Крот Олександр Іларіонович

ЗА

40

Лейві Вадим Леонідович

ЗА

41

Лещишин Руслан Миколайович

ЗА

42

Лісовий Віталій Митрофанович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

43

Лоб Олександр Михайлович

ЗА

44

Лукомська Світлана Іванівна

ЗА

45

Мовсісян Врам Македонович

ЗА

46

Мурза Валерій Григорович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

47

Нагорний Іван Михайлович

ЗА

48

Немерюк Андрій Іванович

ЗА

49

Нігірчук Ігор Станіславович

ЗА

50

Павлюк Петро Миколайович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

51

Панасевич Анатолій Володимирович

ЗА

52

Панащенко Микола Сергійович

ЗА

53

Пенюшкевич Сергій Адамович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

54

Пливанюк Юрій Васильович

ЗА

55

Сабінська Валентина Василівна

ЗА

56

Савчук Валентина Миколаївна

ЗА

57

Семенюк Леонід Прокопович

ЗА

58

Сивун Василь Михайлович

ЗА

59

Стаднік Неоніла Михайлівна

ЗА

60

Станіслав Григорій Васильович

ЗА

61

Станіславов Павло Олександрович

ЗА

62

Таєнчук Віталій Павлович

ЗА

63

Тарасюк Петро Кузьмич

ЗА

64

Філінюк Володимир Романович

^ НЕ ГОЛОСУВАВ

65

Філіпчук Віктор Ростиславович

ЗА

66

Флаксемберг Аркадій Семенович

ЗА

67

Фрідман Артур Давидович

ЗА

68

Хавронюк Олег Володимирович

ЗА

69

Хитрук Ігор Вікторович

ЗА

70

Червонюк Галина Василівна

ЗА

71

Чубар Віктор Миколайович

ЗА

72

Шевчук Ігор Анатолійович

ЗА

73

Шоробура Інна Михайлівна

ЗА

74

Шпак Олександр Леонідович

ЗА

ВСЬОГО: 74


ВСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 74

 

З НИХ:

ТАК: 58

HI: 0

УТР.: 0

НЕ ГОЛОСУВАЛО: 16

 

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО