asyan.org
добавить свой файл
1

Офіційні Правила участі в Акції «Збирай фішки – отримуй знижки та призи»


 1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ1.1. Організатором Акції «Збирай фішки – отримуй знижки та призи» є ТОВ «ФАРМАСТОР» (Місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 61.Поштова адреса: 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 40, літ. Р., Код ЄДРПОУ 34048360)

1.2. Участь в Акції є безкоштовною: Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників за їхню участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3. Строки проведення Акції: з 03.12.2012 року по 31.01.2013 р. включно.

1.4. Територія проведення Акції (Адресна Програма).

Всі фармамаркети «Аптека Доброго Дня» на території України (Перелік адрес фармамаркетів «Аптека Доброго Дня» вказана на сайті www.drugstore.com.ua ).


 1. ^ ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

2.1. Інформування щодо умов Акції проводиться:

 • шляхом розміщення Правил Акції на сайті www.drugstore.com.ua

 • шляхом розміщення Правил Акції на власних сторінках «Аптека Доброго Дня» в соціальній мережі Facebook


 • анонсування Акції Організатором в місцях проведення Акції шляхом розміщення інформаційних матеріалів – у період проведення Акції (п.1.3 Правил).

 • Гаряча лінія «Аптека Доброго Дня»: 0-800-500-129 (Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів у межах території України безкоштовні, з мобільних – за тарифами відповідного мобільного оператора).

 • анонсування Акції Організатором в вагонах метрополітену м.Київ та м.Харків шляхом розміщення рекламних матеріалів – у період 03.12.12-31.12.12.


 1. ^ УЧАСНИКИ АКЦІЇ


3.1. Учасниками Акції (надалі - «Учасники») можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які постійно проживають на території України, є та які виконали правила цієї Акції.

3.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не мають права бути:

а) власники, засновники, учасники (акціонери), працівники та представники будь-якої організації (товариства, підприємства тощо), які беруть участь в організації та проведенні даної Акції;

б) чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту Правил;

в) близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту Правил;

г) неповнолітні;

д) недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи;


Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені Організатором Акції за умови інформування про ці зміни на офіційному веб-сайті www.drugstore.com.ua


^ 4. ФОНД ПРИЗІВ АКЦІЇ


4.1. Фонд ПРИЗІВ Акції включає в себе:

4.1.1.

 1. 2 йогуртниці DEX DYM-107 з набором біозаквасок «GoodFood»

 2. 3 електрочайники SATURN ST-EK0002 Green з набором фіто чаїв «Карпатська лічниця»

 3. 3 набори «Домашня аптечка» в картонній коробці.

 4. 2 набори «Домашня аптечка» в м’якій косметичці.


4.1.2.

Сертифікат на 12000 грн на поїздку від туристичної агенції House of Travel (Ліцензія № 349670 від 12.10.2007 видана Державною службою туризму і курортів України при Міністерстві культури й туризму України). Сертифікат можна використати для оформлення туру. Якщо вартість туру перевищує номінал Серифікату – різниця сплачується Переможцем акції додатково. Сертифікат діє до 01.05.2013 р.


Заміна Призів грошовим еквівалентом або будь-яким іншим способом не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають.
^

4.2. Загальний фонд Призів Акції є обмеженим та складає визначену цими Правилами кількість.

Відповідальність Організатора Акції обмежується вартістю та кількістю Призів Акції, передбачених цими Правилами.


4.3.Організатор Акції залишає за собою право змінити Фонд Призів Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в п.2.1. цих Правил.

4.4. Організатор Акції не несе ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Призів Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість учасниками Акції використати надані Заохочення з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції.

4.5. Формування та вручення переможцям Акції фонду Призів, а також виконання усіх податкових та інших зобовʼязань у звʼязу з врученням, покладається на Організатора Акції .


 1. ^ УМОВИ І МЕХАНІКА АКЦІЇ


5/


5.1

Протягом періоду Акції (п.1.3 Правил) в разі придбання у будь-якому фармамаркеті «Аптека Доброго Дня» на території України будь-якої продукції на суму, вказану у Додатку 1, покупець отримає акційну фішку та автоматично стає учасником розіграшу. В залежності від кількості зібраних фішок, покупець може отримати: 1. 3 фішки – знижка 5% на весь асортимент на наступну покупку,

 2. 5 фішок – знижка 10% на весь асортимент на наступну покупку,

 3. 8 фішок – знижка 15% на весь асортимент на наступну покупку,

 4. 20 фішок – можливість зареєструватись до участі в розіграші призів.

5.2. Призами в Акції «Збирай фішки – отримуй знижки та призи» є:

 1. Сертифікат на 12000 грн на подорож від туристичної агенції House of Travel (Ліцензія № 349670 від 12.10.2007 видана Державною службою туризму і курортів України при Міністерстві культури й туризму України)

 2. 2 йогуртниці DEX DYM-107 з набором біозаквасок «GoodFood»

 3. 3 електрочайники SATURN ST-EK0002 Green з набором фіто чаїв «Карпатська лічниця»

 4. 3 набори «Домашня аптечка» в картонній коробці.

 5. 2 набори «Домашня аптечка» в м’якій косметичці.


5.3. Всі виграші визначаються автоматично. Володарі призів будуть визначенні методом жеребкування в ефірі Радіо Люкс ФМ 31.12.12 з 9.00-10.00.

5.4. Заміна знижок, сертифікату на подорож, або призів грошовим еквівалентом чи іншою компенсацією не допускається.

5.5. Учасниками акції можуть стати клієнти тільки за умови повного виконання умов акції протягом акційного періоду.

5.6. Реєстрація участі в Акції відбувається шляхом заповнення анкети учасника на сайті www.add.ua або за телефоном Гарячої лінії 0 800 500 129


  1. Дана інформація необхідна та буде використана виключно для зв’язку з Учасниками Акції у випадку визнання їх Переможцями Акції. Володільцем бази персональних даних Учасників Акції є Виконавець Акції, який власними силами та за згодою Учасників Акції здійснює обробку їх персональних даних в рамках проведення даної Акції.

  2. Учасник Акції має право брати участь в Акції необмежену кількість разів за умови придбання Акційної продукції на суму, визначену у п.5.1. Правил, протягом періоду згідно п.1.3 даних Правил. Реєструватися до жеребкування та отримання призів учасник може лише 1 раз з однією акційною карткою.

5.9 Беручи участь в Акції, згідно цих Правил, Учасник підтверджує те, що він/вона повністю відповідає умовам п.3 цих Правил, та повністю погоджується з цими Правилами і зобов'язується їх виконувати.


 1. ^ ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ УЧАСНИКІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ ПРИЗИ


6.1. Всі учасники Акції, які виконали вимоги 5.1. Правил, можуть скористатися відповідними знижками в період 03.12.12-31.01.13.Крім того, визначаються додатково резервні Переможці Акції, що можуть отримати Призи 5.2 Правил, згідно п.7.10. Правил. Визначення Переможців Акції, які отримають від Замовника призи п.5.3. Правил будуть визначені методом випадкової комп’ютерної вибірки серед усіх учасників Акції, які виконали умови даних Правил в період 03.12.12-31.12.12.


Процес визначення Організатором Переможців Акції буде проходити з використанням спеціального обладнання (комп'ютера) із встановленою спеціальною комп'ютерною програмою, робота якої заснована на принципі випадкової вибірки 1 (одного) унікального номера учасника Акції серед зареєстрованих учасників Акції (згідно Розділу 4 даних Правил), які виконали усі умови для участі в акції протягом періоду Акції. У спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп'ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку осіб, які здійснюють контроль за проведенням Акції.

Результати визначення Переможців Акції та резервних переможців Акції визнаються остаточними і не можуть бути змінені чи оскаржені.

6.2. Інформування Організатором Переможців Акції відбувається за контактними номерами телефонів або за електронною поштою, які вони вказали згідно п.5.6. Правил, а також шляхом розміщення інформації про Переможців Акції в глобальній мережі Інтернет на сайтах www.drugstore.com.ua згідно п.2.1. Правил.

6.3. Організатор залишає за собою право відмовляти у виданні Заохочень Учасникам акції у разі:

6.3.1. Якщо споживач виконав вимоги участі в акціі в інший період, ніж акційний;

6.3.2. Якщо Учасник порушив будь-які положення даних Правил Акції, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

6.4. Результати Акції є остаточними і не підлягають оскарженню та перегляду.


^ 7. ПОРЯДОК ТА СТРОКИ ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ


7.1. У випадку визначення Учасника Акції Переможцем Акції, який отримує призи згідно п.5.2 Правил, він зобов’язаний надати Організатору Акції не пізніше 2-х тижнів з дня повідомлення Учасника про перемогу наступні документи:

- копію картки фізичної особи-платника податків про присвоєння ідентифікаційного номеру;

- копію паспорту громадянина України (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де й яким органом видано паспорт, сторінку з відміткою про реєстрацію;

-акційну картку з 20 вклеїними акційними фішками

- інші необхідні документи, визначені на розсуд Організатора Акції або третіх осіб, залучених ним для проведення Акції, та повідомлені Учасникові/Переможцю Акції.

Організатора Акції гарантує, що документи, які надаються Переможцями Акції для отримання призів згідно п.5.2 Правил не будуть використовуватись Організатором Акції з іншою метою, окрім як для виконання своїх зобов’язань за цими Правилами.

7.2. У випадку, якщо Переможець Акції не надасть передбачені цими Правилами документи у встановлений п.7.1 Правил строк, у тому числі у випадку якщо Переможець Акції не виконав хоча б одну з передбачених Правилами умов для отримання Заохочення Акції, такий Приз Акції вважатиметься невитребуваним Переможцем Акції, і такий Учасник Акції вже не буде вважатися Переможцем Акції й не матиме права претендувати на Приз Акції або на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, та Організатор Акції розпоряджається таким невитребуваним Заохоченням Акції на власний розсуд.

7.3. Знижки при виконанні умов п. 5.1 Правил нааються на весь асортимент при наступній покупці у будь-якому фармамаркеті «Аптека Доброго Дня» на території України.Знижки не сумуютья з іншими знижками та акційними пропозиціями.

Для отримання Знижок відповідно умов п. 5.1 Правил необхідно при здійсненні покупки на будь-яку суму та надати касиру заповнену картку з відповідною кількістю акційний фішок. При здійсненні покупки знижки будуть використані в чек автоматично.

7.4. Призи п.5.2. Правил передаються Переможцям Акції Замовником у фармамаркеті «Аптека Доброго Дня» за узгодженою з переможцем Акції адресою. Спосіб передачі повідомляються Переможцям під час інформування його про виграш, згідно п.6.2. Правил, протягом 1-го місяців з дати отримання від такого Переможця Акції документів, вказаних в п.7.1. даних Правил, але не пізніше 01.02.2013р.

7.5. Призи п.5.2 Правил передаються Переможцям Акції на підставі Акту безоплатної передачі матеріальних цінностей  матеріально відповідальною особою Організатора переможцеві.

7.6. Документи, надані Учасниками Акції, які здобули право на отримання Призи п.5.2 Правил Акції, не підлягають поверненню Учасникам. Учасники Акції, беручи участь у Акції, про що останні надають свою безумовну згоду на це під час вручення таких Призів.

7.7. Передача права на отримання Призу Акції третій особі не допускається.

7.8. Правилами Акції не передбачено зберігання невитребуваних Призів Акції.

7.9. Будь-який Учасник Акції та/або Переможець Акції вправі відмовитися від отримання Призів Акції, шляхом усного повідомлення під час повідомлення Учасника про перемогу на умовах зазначених в п.6.2. цих Правил. Переможець Акції погоджується з тим, що така відмова повинна бути зафіксована під час інформування Організатором за контактним номером телефону, згідно п.6.2. цих Правил.

7.10. Учасники, котрі були визначені у встановленому цими Правилами порядку Переможцями Акції, але з причини несправності роботи мобільного телефону або з інших причин, незалежних від Організатора Акції та/або залучених ним осіб, не можуть бути повідомленні про умови отримання Призів згідно п 5.2 Правил Акції протягом 7 (семи) днів з моменту визначення Переможців Акції, автоматично позбуваються права отримати такий Приз Акції. В такому випадку, такий Приз згідно п 5.2 Правил Акції може отримати Учасник Акції, визначений запасним Переможцем Акції, згідно п. 6.1. Правил (за умови виконання ними цих Правил).

7.11. Організатор Акції має право:

- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/ неналежним чином виконала всі умови участі в акції, зазначені в цих Правилах;

- відмовити у видачі Призів Акції Переможцю Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання таких Призів Акції, згідно цих Правил.

7.12. Організатор Акції не несе відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, за роботу Інтернет - сайту (п.2.1 Правил), роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Заохочень Акції.

7.13. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.

7.14. Організатор Акції не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Призів Акції. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Переможцями Акції і прав на одержання Призів Акції. Організатор Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

7.15. Організатор Акції, залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку третіх зазначених вище осіб обставини.


^ 8. ДОДАТКОВІ УМОВИ/ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ


8.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Призів Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.2. Організатор не несе відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником неповних, застарілих, недостовірних персональних даних, необхідних в рамках даної Акції.

8.2. Переможці Акції зобов’язані підписати всі необхідні документи, пов’язані з отриманням відповідних Призів 5.2 Правил.

8.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його/її особистих даних Організатором Акції, а також третіми особами, залученими до проведення Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його/її імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього/ неї з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його/ її імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, , і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

8.4. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.5. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

30.11.12 _____________ Зозуля О.О. (підпис)