asyan.org
добавить свой файл
1НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ


ОМЕЛЬЧЕНКО ГРИГОРІЙ ОМЕЛЯНОВИЧ

Україна, 01008, м. Київ, вул. Грушевського,5№ ________від «___» _________ 2010 року

ОСОБИСТО!


Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.


ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ


Шановний Миколо Яновичу!


В газеті «Україна молода» (№ 156 за 26.08.2010р.) опублікована стаття О.Ганського «Земля крізь пальці. Президент і Прем’єр не здатні знайти управу на «земельну мафію», яка забирає наділи у людей та нищить давні культурні пам’ятки».

Не зважаючи на Вашу завантаженість, прошу Вас ознайомитись з цією статтею.

Шановний Миколо Яновичу, я неодноразово звертався до Вас з депутатськими зверненнями і запитами щодо численних і масштабних порушень законодавства при виділенні землі та намаганні керівництва Держкомзему України приховати ці факти.

Але, не зважаючи на Ваші доручення про проведення перевірок, Генеральна прокуратура України не реагує належним чином на ці факти.


Враховуючи те, що державі завдано збитків на сотні мільйонів гривень, та численні публікації в ЗМІ з цього приводу, керуючись ст.ст. 16, 17, 19 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас створити Урядову комісію для перевірки наведених у статті фактів, результати перевірки направити Генеральному прокурору України О.Медведьку для дачі правової оцінки діям посадових осіб, винних притягнути до встановленої законом відповідальності.

^ Прошу проведення перевірки не доручати Держкомзему України.

В черговий раз прошу невідкладно розглянути на засіданні Кабінету Міністрів України питання про звільнення Кулініча О.М. з посади голови Держкомзему України.


Хід розгляду депутатського запиту прошу взяти на особистий контроль і про результати його розгляду повідомити мене в установлений законом строк.


Додаток: зазначена публікація в газет «Україна молода» (№ 156 за 26.08.2010р.).


З повагою,


Народний депутат України Г.О.Омельченко