asyan.org
добавить свой файл
1


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

03.08.2012 894


Про призначення стипендій

Кабінету Міністрів України


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 982 «Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури», відповідно до Порядку призначення щорічних стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 вересня 2001 р. № 628,


НАКАЗУЮ:


1. Керівникам навчальних закладів забезпечити виплату стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2011/2012 навчального року за списком, що додається.


2. Виплату стипендій здійснювати протягом одного навчального року, починаючи з 1 вересня 2012 року, за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у розмірі, визначеному підпунктом 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165 «Деякі питання стипендіального забезпечення».


3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.




Міністр






Д. В. Табачник


Додаток

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

03.08.2012894


Список переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури 2011/2012 навчального року,

яким призначено стипендії Кабінету Міністрів України


1.

Башук Оксана

учениця 10 класу Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Міжгірської районної ради Закарпатської області


2.

Богославець Софія

учениця 11 класу Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови


3.

Вівчар Зоряна

учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов


4.

Дубовик Діана

учениця 10 класу Головинської гімназії Черняхівського району Житомирської області


5.

Зирянова Марія

учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 1 І-ІІІ ступенів імені О. В. Суворова м. Ізмаїла Одеської області


6.

Івончак Настасія

учениця 8 класу Новобросковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сторожинецького району Чернівецької області


7.

Кезь Олександр

учень 11 класу Чернігівського ліцею № 32 Чернігівської міської ради


8.

Кликова Ірина

учениця 8 класу комунального закладу «Луганський НВК спеціалізована школа І ступеня-гімназія № 52»


9.

Коломієць Олена

учениця 8 класу навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради

2 Продовження додатка










10.

Команицька Тетяна

учениця 10 класу Калуської гімназії Калуської міської ради Івано-Франківської області



11.

Науменко Маргарита

учениця 10 класу Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей Полтавської обласної ради


12.

Обжелянська Валерія

учениця 10 класу гімназії № 15 м. Нікополя Дніпропетровської області


13.

Очимовська Катерина

учениця 10 класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


14.

Платонова Анна

учениця 11 класу Першої української гімназії імені М. Аркаса Миколаївської міської ради


15.

Поповкіна Інна

учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області


16.

Разуменко Марія

учениця 10 класу Севастопольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Севастопольської міської Ради

17.

Синюк Онисія

учениця 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради


18.

Скляниченко Тетяна

учениця 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Б. Берестовського


19.

Солодовидченко Світлана

учениця 8 класу Солоницівської гімназії № 3 Дергачівської районної ради Харківської області


20.

Старовойтенко Анна


учениця 10 класу Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Київської області

21.

Сукач Ніна

учениця 11 класу Коськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області



3 Продовження додатка










22.

Таран Інна

учениця 10 класу Золотоніської гімназії імені С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради та виконавчого комітету Черкаської області


23.

Хандюк Ілона


учениця 10 класу Запорізької гімназії № 31

24.

Хоссейн Басіра Саїд

учениця 8 класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 33 м. Сімферополя


25.

Худіч Марина

учениця 9 класу Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів економічного профілю Донецької області


26.

Шакаєва Інна

учениця 10 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівського району Вінницької області


27.

Шолом Юлія

учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради» Волинської області




Директор

Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти О. А. Удод