asyan.org
добавить свой файл
1


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

30.03. 2009 № 287


Щодо внесення змін до Графіку

особистого прийому громадян

у Міністерстві освіти і науки України


У зв'язку із службовою необхідністю упорядкування питань особистого прийому громадян у міністерстві, внесення відповідних змін до Графіку особистого прийому громадян Міністром освіти і науки України, посилення персональної відповідальності першого заступника, заступників міністра, керівників структурних підрозділів за якісний та всебічний розгляд звернень громадян у межах наданих компетенцій та визначений термін, недопущення повторних звернень громадян до вищих органів законодавчої та виконавчої влади

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян у Міністерстві освіти і науки України (додається).

2. Розділ УІІІ «Організація роботи із зверненнями громадян» у частині «Особистий прийом громадян» Регламенту Міністерства освіти і науки України (наказ МОН від 16.05.2008 p. № 421 «Про затвердження Регламенту Міністерства освіти і науки України») вважати таким, що втратив чинність.

3. Адміністративно-господарському департаменту (Ханюк В.А.):

3.1. Внести відповідну відмітку до наказу МОН від 16.05.2008 p. №421.

3.2. Розмістити даний наказ на веб-сторінці міністерства. 4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Міністра О.П. Гребельника.

^

Міністр І.О.Вакарчук


Додаток до наказу МОН від «30» 03 2009 p. № 287

ГРАФІК


особистого прийому громадян

у Міністерстві освіти і науки України

Міністр освіти і науки України, як член Уряду України проводить прийом громадян у громадській приймальні Кабінету Міністрів України кожного другого понеділка парного місяця у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2003 p. № 1447 «Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України».

Особистий прийом громадян у центральному апараті міністерства здійснюється:

Міністром


кожну третю п'ятницю місяця з 1100 до 1300 (за попереднім записом у відділі організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівництва)


Першим заступником,

заступниками міністра


щовівторка з 1400 до 1600


Керівниками департаментів,

управлінь, відділів, працівниками структурних підрозділів міністерства


щоденно з 1500 до 1730, після попередньої реєстрації у кімнаті прийому відвідувачів


У кімнаті прийому відвідувачів


Щоденно з 900 до 1700Особистий прийом громадян Міністром освіти і науки України, першим заступником, заступниками міністра здійснюється лише за попереднім записом та з питань, що не можуть бути вирішені керівниками структурних підрозділів міністерства.

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у міністерстві здійснюється згідно наказу МОН від 08.12.2008 p. № 1113 «Про організацію особистого прийому громадян у Міністерстві освіти і науки України».