asyan.org
добавить свой файл
1

Центр міжнародних і регіональних зв’язків

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК

42, травень, 2012


Конкурс «Стань дизайнером свого літа - 2012!»

Дедлайн: 20.05.2012 - 23:59
Країна: Італія; Україна;
Область наук: Мистецтвознавство, Культурологія
Тип гранту: Змагання
Веб-сайт: http://dec-edu.com/detail-24-347.html
Джерело: http://unistudy.org.ua/opportunities/Competitions.htm?id=3466

    Освітнє агентство DEC education спільно з провідним творчим вузом Італії - Nuova Accademia di Belle Arti Milano (Нова академія витончених мистецтв і дизайну Мілана NABA) - запрошує взяти участь в КОНКУРСІ!
^ Головний приз:2 тижні навчання в NABA, в столиці креативності - Мілані!
   Приз покриває вартість навчання та послуги DEC education. Проживання, харчування, авіапереліт, страховку і консульський збір оплачує переможець. Навчання буде проводитися англійською мовою.
^ Заохочувальний приз:2 тижні навчання в британській мовній школі DEC school в Києві! Спеціальний приз: Річна підписка на видання «Elle» (ексклюзивний медіа-партнер конкурсу)
^ Учасники конкурсу: Всі талановиті люди у віці від 17 років, які всерйоз захоплюються модою, візуальним і інтер'єрним дизайном, мають допитливий розум, схильні до критичного аналізу і самостійного навчання.
^ Що потрібно зробити, щоб поборотися за головний приз? Вибрати програму в сфері дизайну, моди, інтер'єру, візуального і графічного дизайну. Ознайомитися з повним списком програм >> http://dec-edu.com/event-69.html Відправити за адресою a.oskina @ dec.ua (з позначкою «Конкурс NABA» в темі листа): своє резюме (англійською мовою) назва програми яка цікавить і рівень її складності;оригінальне есе (англійською мовою) на запропоновану тему
Теми для есе:  «The Profitable Beauty: Sine Qua Nons of Successful Fashion Management» («Краса на продаж: головні складові успішного фешн-менеджменту») «Creative Overdrive: Is the Sky Really the Limit?» («Ударний дизайн: є і чи повинні бути межі креативу?") «A Little More Red, Please! An Ultimate Solution to a Good Design »(« Додайте червоненького! Універсальне рішення для хорошого дизайну »)
^ Форма і виконання есе - довільні, проте пам'ятайте, що журі навряд чи стане розглядати довгі і розлогі роботи. Вмійте зацікавити і привернути до себе увагу!
Етапи конкурсу: 1 квітня - 20 травня: прийом робіт на конкурс; 21-23 травня: вибір переможця представниками NABA; 25 травня: імена переможців будуть опубліковані на нашому сайті. Виникли питання?Координатор конкурсу в Україну – Олександра Тарченко: тел: (044) 390 76 24
 e-mail: a.oskina @ dec.ua

Центр міжнародних та регіональних зв’язків НУВГП

корпус 1, кімната 156, тел. 7-24, 63-34-45