asyan.org
добавить свой файл
1


Щодо проведення басейнового

конкурсу «Барви Дністра»
У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним.

Завдяки дружній співпраці державних і громадських організацій України, Молдови та Придністров’я в 2012 році в конкурсі прийняли участь більше 300 учасників. Переможцями стали 64 конкурсанти. Переможці нагороджувалися цінними призами та дипломами конкурсу оргкомітету відповідно до номінацій.

Проаналізувавши всі роботи, конкурсне журі прийшло до висновку, що в 2012 році досягнуто значних і серйозних результатів. І тому, продовження такої роботи є необхідним для залучення всіх жителів в басейні Дністра до актуальних проблем та практичних дій по реалізації водоохоронних заходів. Роботи подані на конкурс, дали зрозуміти, що серед нас – мешканців басейну Дністра є небайдужі серця. Тому зрозуміло, що цей конкурс заслуговує бути щорічним та міжнародним, адже нас поєднує спільна життєдайна артерія – Дністер. Не виникає сумніву у подальшій потребі поширення серед молоді екологічної освіти, шани до використання та відтворення водних ресурсів.

^ У 2014 році конкурс триватиме з 22 березня по 12 вересня. Номінаціями конкурсу є: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Організаторами конкурсу у 2013 році є: Львівське обласне управління водних ресурсів; Львівська обласна організація Товариства меліораторів та водогосподарників України; Одеський державний екологічний університет; Молодіжний екологічний центр ім. В.І.Вернадського; Чорноморський жіночий клуб/МАМА-86-Одеса; Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія»; Міжнародна екологічна асоціація захисників річки «Eco – TIRAS»; Чернівецьке обласне громадсько-молодіжне екологічне об’єднання «БУКВИЦЯ».
Свої конкурсні роботи учасники Конкурсу можуть надсилати безпосередньо у Львівське облводресурсів або Вами може бути організований збір робіт та передача їх до облводресурсів.

^ Звертаємо Вашу увагу на те, що для участі у Конкурсі обов‘язково подаються:

- відповідно оформлена робота (вимоги до оформлення надаються по кожній номінації окремо);

- анкета учасника Конкурсу;

- інформаційна картка.

За додатковою інформацією щодо участі у акції звертайтеся до:

Бабак Марія Леонідівна 25-96-92, 25-96-41

Свідерко Інна Богданівна, тел.: (032) 275-10-28

Крута Наталія Сергіївна, тел.: (032) 275-10-28

Додатки:

Положення про конкурс, анкети, інформаційні картки, оголошення (в електронному вигляді) додаються.