asyan.org
добавить свой файл
1

ЗВІТ

депутата Харківської обласної ради Н. Левченко

про свою роботу перед виборцями Зміївського району
29 листопада 2012 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Зміївської районної ради Харківської області відбулась зустріч депутата Харківської обласної ради Наталії Левченко з місцевою громадою на чолі з начальником відділу освіти Зміївської райдержадміністрації Шаповал В.В. Протягом зустрічі були обговорені нагальні проблеми життя громади району та області. Також Левченко звітувала про свою роботу за 2012 рік.
^ Наталія Вікторівна Левченко - депутат Харківської обласної ради V та VI скликань, член Партії регіонів, член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного і міжрегіонального співробітництва, член президії Харківської обласної Спілки Жінок, член Правління Асоціації випускників, викладачів та друзів ХНУ ім. В.Н. Каразіна, заступник голови оргкомітету Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко».

За період з листопада 2011 року по листопад 2012 року постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного і міжрегіонального співробітництва проведено 9 засідань, на яких розглянуто 111 питань.

На контролі постійної комісії знаходяться питання з реалізації:

- Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року;

- Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік;

- Програми залучення інвестицій до Харківської області на період до 2015 року;

- Обласної цільової Програма підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу;

- Програми сприяння розвитку малого підприємництва в Харківській області на 2011-2015 роки.

Левченко Н.В., як і всі депутати постійної комісії плідно співпрацюють з галузевими управліннями облдержадміністрації, районними та міськими радами, установами різних форм власності, громадськими організаціями. Нею, як депутатом обласної ради, за дорученням голови обласної ради у складі робочої групи були відпрацьовані та підготовлені пропозиції щодо етичного Кодексу поведінки депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування. для розгляду та затвердження на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
^ Також в рамках депутатської діяльності Н.Левченко брала участь у таких заходах:

У січні 2012 року брала участь в організації та проведенні в обласній раді опитування Ради Європи з питань публічної етики.

У березні 2012 року брала участь у відкритті молодіжного соціального телепроекту “ИМПЕРИЯ ВУЗОВ”, який проходить під патронатом Голови Харківської обласної ради С.Чернова. Також в березні 2012 року брала участь в організації та відкритті центру сучасного мистецтва “Єрмілов-центр” у ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

З участі Н.Левченко 21 квітня 2012 було організовано та проведено День випускника ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

24 квітня 2012 року брала участь у роботі виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного і міжрегіонального співробітництва на флагмані українського машинобудування ВАТ “Турбоатом”.

В травні місяці брала участь у роботі міжнародного форуму “Україна-ЄС: новий рівень кооперації”.

У червні спільно зі студентською делегацією Харківської області, Харківським обласним центром молоді Н.Левченко брала участь у роботі ХІ міжнародного студентського центру “Славянское содружество” (Російська Федерація), організованому комітетом у справах молоді та туризму Курської області.

З 20 по 25 вересня 2012 року в Харкові пройшов ІV Міжнародний дитячий телефестиваль “Дитятко” під патронатом Голови Харківської обласної ради С. Чернова. Як заступник голови оргкомітету Фестивалю Наталія Левченко активно займалась підготовкою та організацією роботи Фестивалю. До Фестивалю надійшло 110 робіт від 46 дитячих телестудій з України, Білорусі, Росії та Швейцарії. У програмі цьогорічного фестивалю, окрім конкурсних переглядів, пройшли майстер-класи, творчі зустрічі, екскурсії та концерти. В цьому році телефестиваль «Дитятко» прийнято до лав міжнародної організації CIFEJ.

В листопаді брала участь в роботі 7-ої міжнародної науково-практичної конференції «Від громадського суспільства — до правової держави». Організатори ХНУ В.Н. Каразіна, Фонд підтримки демократичних ініціатив Євгена Кушнарьова.

В якості уповноваженої особи від Партії регіонів по виборчому округу № 181 брала активну участь у проведенні виборів народних депутатів до Верховної ради України.

Найважливішою ділянкою роботи депутатів місцевих рад є розгляд звернень громадян. Протягом звітного періоду депутат та її помічники проводили регулярний виїзний прийом громадян у Зміївському районі.

Всього за звітний період було проведено 12 зустрічей з виборцями та 21 прийом громадян, на яких було розглянуто індивідуальні звернення, що стосувалися: матеріальної допомоги, житлових питань, питань медичної допомоги, соціального захисту та пенсійного забезпечення, забезпечення законності та правопорядку, сімейних проблем, працевлаштування, комунально-побутових проблем тощо. З метою вирішення проблем, зазначених у зверненнях, надсилалися запити до відповідних виконавчих органів влади, громадських організацій, неодноразово проходили зустрічі з головою Зміївської райдержадміністрації, головою Зміївської районної ради, керівниками профільних управлінь Харківської облдержадміністрації, підприємств Зміївського району.

Н. Левченко проводилась певна благодійна діяльність, в рамках якої для малозабезпечених мешканців району було оформлено річну передплату на газету "Время регионов Харьковщины".

Також сприяла організації виїзду на оздоровлення в липні місяці до США двох вихованців Зміївського дитячого будинку для дітей шкільного віку Зміївської районної ради Харківської області за запрошенням громадської благодійної організації US-Russia Global Exchange”.

За звітний період Н. Левченко брала участь у культурно-масових заходах, суботниках, які проводилися на території Зміївського району.

Діяльність Левченко Н.В., як депутата обласної ради, й надалі буде спрямована на задоволення потреб населення як Зміївського району, так і Харківщини в цілому, та ґрунтуватися на плідній співпраці з місцевою громадою та владними структурами району й області для вирішення нагальних питань мешканців регіону.