asyan.org
добавить свой файл
1

Дорогі співвітчизники!

Я, як дружина військовослужбовця, офіцера Української армії, мати сина – офіцера запасу, закликаю на всіх можливих рівнях підтримувати патріотичний і бойовий дух воїнів нашої армії, які залишаються вірними присязі та готові до останнього захищати суверенність держави. Усі розмови про слабкість армії, її погане технічне забезпечення нині не на часі. Ми всі були свідками цілеспрямованого нищення вітчизняного війська диктаторським урядом. Нас занадто довго із затятою впертістю привчали викинути з голови завжди актуальні прислів’я: «Той, хто не годує свою армію, годує чужу», «Хто хоче миру, має готуватися до війни».

Тим більше ми маємо пишатися тим, що, незважаючи ні на складні умови існування, ні на цинічні пропозиції ворогів нашої державності, Українська армія була і є міцним оплотом миру в нашій країні.

Українські військовослужбовці виявляють мужність, стійкість і витримку, захищаючи свої позиції і не піддаючись на провокації окупантів. Вони чинять активний опір інтервентам, відбиваючи тотальні ворожі напади і не застосовуючи при цьому зброю. Наші офіцери і солдати, які знаходяться в Криму, роблять усе, щоб утримати мир, щоб жодна крапля крові не впала з жодної людини.

Прошу також усіляко підтримати родини військовослужбовців, які разом зі своїми чоловіками, батьками та синами несуть на своїх плечах усі тяготи військової служби та мужньо протистоять ворогу.

Нашим захисникам важливо чути від нас те, що ми думаємо: «Ми пишаємось ВАМИ, ми палко підтримуємо ВАС, ми низько вклоняємось кожному Українському прикордоннику, кожному морському піхотинцю, кожному ВОЇНУ, який захищає Україну! Ви – наші ГЕРОЇ!»

Прошу поширювати цю інформацію в соціальних мережах, електронною поштою та іншими можливими засобами.

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

СЛАВА УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ!

Клименко Жанна Валентинівна,

доктор педагогічних наук, професор

НПУ ім. М.П.Драгоманова,

дружина офіцера Української армії,

мати офіцера запасу

2.03.2014 р.