asyan.org
добавить свой файл
1

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» оприлюднюються відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік керівників Красилівської районної ради, а саме:
Голови Красилівської районної ради Ходака Василя Івановича та членів його сім`ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 134697 грн., у т.ч.: заробітна плата, інші види та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 104243 грн., дивіденди, проценти – 53 грн., дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна – 29600 грн, інші види доходів – 801 грн., загальна сума сукупного доходу членів сім`ї - 32389 грн. Доходів одержаних з джерел за межами України немає. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира - 39,4 кв.м., гаражі – 21,5 та 26 кв.м, Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: легкові автомобілі: ФОРД-ФОКУС 2010 року випуску. Майна у власності, оренді чи на іншому праві користування членів сім`ї декларанта. Вкладів у банках, цінних паперів та інших активів у декларанта та членів сім`ї немає.

^ Заступника голови Красилівської районної ради Якушевої Любові Савівни та членів її сім`ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 174363 грн., у т.ч.: заробітна плата, інші види та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 106038 грн., дивіденди, проценти – 7 грн., інші види доходів 68318 грн., загальна сума сукупного доходу членів сім`ї - 84486 грн. Доходів одержаних з джерел за межами України, майна, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта немає. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім`ї: житловий будинок - 112 кв.м., земельна ділянка - 3980 кв.м, гараж – 29 кв.м, Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта немає, у членів сім`ї: легковий автомобіль DACIA Logan 2008 року випуску, причіп «КАМА» 500 Случ 2010 року випуску. Члени сім`ї декларанта мають суми коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах у розмірі 40894 грн. За фінансовими зобов’язаннями членами сім`ї декларанта витрачено на утримання майна у розмірі 5048 гривень.