asyan.org
добавить свой файл
1
Бойко Володимир Сільвестрович,

вчитель географії Золотниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Теребовлянського району
Бойко Володимир Сільвестрович – творчий, надзвичайно працьовитий, ініціативний, неординарний вчитель, вмілий організатор учнівського колективу. Його життєвим кредо є: “Учитель - це не професія, а спосіб життя”.

Основою педагогічної діяльності Володимира Сільвестровича є формування навчально-освітнього середовища через використання інтерактивних методів та прийомів навчання, створення атмосфери творчої співпраці вчителя і учня, розвитку креативного мислення школярів та формування їх навичок самостійного оволодіння знаннями.

Бойко В.С. виробив свій стиль роботи в таких напрямках:

-орієнтація мети, змісту, форми і методів навчання на особистість, гармонізацію її розвитку;

-розвиток пізнавальних, творчих навичок учнів, уміння самостійно здобувати знання, критично мислити, орієнтуватися в інформаційному просторі;

-навчати школярів легко, швидко, цікаво і змістовно.

Працює над проблемою: “Підвищення ефективності уроків географії на основі використання елементів сучасних педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій”. Разом з учнями веде значну краєзнавчу роботу. На основі зібраних матеріалів видав книжки: “Історія школи в Золотниках”, “Історія золотниківської “Просвіти”, “З історії церкви в Золотниках”, “Топоніміка і легенди Золотників”, “Заселеність центральної частини Золотників до початку Другої світової війни”. Його статті друкуються в наукових збірниках і періодичній пресі.

Народився Бойко Володимир Сільвестрович 3 березня 1953 року в селі Бурканів у вчительській сім’ї. З першого по четвертий класи навчався в Соколівській восьмирічній школі, а з грудня 1963 року – в Золотниківській середній школі, яку закінчив у 1970 році.

З 1970 по 1975 рік навчався на географічному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання з 1975 по 1981 рік працював на посаді вчителя, а пізніше організатора позакласної і позашкільної роботи цієї ж школи. З 1981 по 1983 рік – директор Соснівської восьмирічної школи.

На посаду директора Золотниківської середньої школи призначений у вересні 1983 року і є беззмінним її керівником на протягязі 24 років.

Володимир Сільвестрович користується великим авторитетом і повагою серед учнів, вчителів і батьків. Його послідовниками, вчителями географії, стали понад двадцять випускників школи.

Він ніколи не зупиняється на досягнутому, перебуває в постійно творчому пошуку.