asyan.org
добавить свой файл
1

ЩАСТЯ І ЗДОРОВ’Я ВІД СТУДЕНТІВ-РЕАБІЛІТОЛОГІВ ПІЕП


Практичне заняття за темою «Щастя і здоров’я» з курсу «Основи здорового способу життя» відбулося у формі презентації студентами напряму підготовки «Здоров’я людини» групи 31ФР з власного бачення шляхів людини до щастя.

Кожний студент заздалегідь отримав завдання розкрити секрети людського щастя в різних аспектах: щастя як стан вищого задоволення життя; рейтинг щасливості; чинники людського щастя; фактори для щастя; ключі для гармонії; характерні риси щасливих людей; поради, що роблять людину щасливою. Відбувся цікавий обмін думками. Майбутні реабілітологи підкреслювали, що люди щасливі в більшості випадків, коли вони здорові. Цікаво розкрили рейтинг щасливості студенти Юлія Гребнєва, Наталія Єльченко, Олег Ісаєнко, Тетяна Шнейдер, Альона Шеремет. Вони впевнені, що коли більше настанов відповідає стану свідомості людини, її рейтинги щастя вищі.

Студент Валерій Пушкар зауважив, що кожна людина прагне до щастя, але вона має пам’ятати, що до нього веде лише один шлях: хто його дає – блаженніший і щасливіший, ніж той, хто отримує.

Аудиторія погодилася з Жанною Тимошенко, яка обґрунтувала фактори щастя, проілюструвавши їх судженням японського письменника Акутагава Рюноске: «Щоб зробити життя щасливим, треба любити повсякденні позитивні дрібниці».

До речі, жителі гірської африканської країни Бутан вважають, що вони найщасливіші у світі, оскільки духовне благополуччя цінують більше, аніж матеріальні цінності. Хоча за рейтингом щасливості лідирують Данія, Фінляндія, Голландія. Україна в цьому рейтингу посідає 173-є місце.

Презентація, яка часом переходила в дискусію, завершилася порадами від Антона Павловича Чехова «Як навчитися радіти життю», а також дружніми «щасливими» побажаннями друзям-одногрупникам – жити зараз, щоб не пропустити те прекрасне в сьогоденні.


Джерело: веб-сайт Полтавського інституту економіки та права:

http://institute.poltava.ua/news/51/