asyan.org
добавить свой файл
1


Творчі роботи учнів до уроку
Казка про ім’я Анна

В казковому місті на одній вулиці стояли поряд два будиночки. В одному будиночку жили дві сестрички – букви А і а. Навколо будиночка росли айстри. В іншому будиночку жили два брати – близнюки – букви н. Навколо цього будинку квітнули нарциси та незабудки.


Букви – сусіди дружили між собою. Одного разу вони вирішили разом прочитати книжку. Букви сіли на лавочці в рядочок і почали читати цікаву казку. Першою сіла А, потім разом брати-близнюки н та а.

Так утворилося чудове ім’я – Анна, яким відтоді називають дівчаток.


Моє ім’я

Моє ім’я Данил. Воно означає «божий суд». Десь давно блукало моє ім’я, не могло знайти дуже гарну людину, тому що це ім’я повинен носити чоловік добрий і розумний. Блукало воно блукало, а тут народився я! І назвали мене Данилом. Ось і знайшло ім’я свого хазяїна.


^ Казка про «ДІАНУ»

Якось багато років тому, у місті Кривий Ріг жили собі Мамо, Тато, Єгор і маленька дівчинка. Ця маленька дівчинка була дуже вродливою, розумною, щічки рум'яні. Але одна біда-не було в дівчинки ім'я.

Усі не знали, як її звуть, і постійно плутались. Хто назве її жабеням, хто зайчиком або сонечком.І ніхто не міг зрозуміти про кого іде мова. Тоді зібралися усі: Мамо, Тато та Єгор і почали вони думати, як назвати дівчинку. Але нічого не придумали.

^ Тоді пішли вони до діда Мороза за порадою, але він не допоміг їм.

Засумували тоді мамо, тато та Єгор. Мамо говорить: «Так і буде наша донечка без ім'я». Довідалось про це сонечко, і думає собі таке: вродлива дівчинка і без ім'я. Я їм допоможу. І каже: «Коли приїде вечір, вийдіть на вулицю, і подивиться на небо, там багато-багато зірочок. Складіть з них ім'я».

Ура і Зраділи усі, і подякували сонечку, за пораду

Вийшла сім'я на вулицю і побачила Мама зірочку в формі букви «Д», і побачив Тато букву «І» і гласно закричав Єгор і я, і я, знайшов усі інші літери.

І вийшло чудове ім'я «ДІАНА».