asyan.org
добавить свой файл
1

ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський фестиваль мистецтв
«ПОДІЛЬСЬКИЙ ПІСНЕЦВІТ»

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «ПОДІЛЬСЬКИЙ ПІСНЕЦВІТ» є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня пропаганди кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.
Фестиваль проводиться щороку, протягом першої декади травня у м.Хмельницькому і широко висвітлюється засобами масової інформації, зокрема, Українським телебаченням і радіо.
До участі у Фестивалі запрошуються провідні художні колективи і солісти, митці і аматори у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, цирковому жанрах.
Вік учасників не обмежується.
Метою проведення Фестивалю є сприяння популяризації сучасного мистецтва, виявлення обдарованих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні населення. Для здійснення організаційної роботи, пов'язаної з організацією та проведенням заходу, створюється Організаційний комітет.
Для оцінки виступів конкурсантів створюється Журі, до складу якого входять професійні фахівці мистецтва, продюсери, представники державних і громадських організацій.
Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, спонсорів, благодійних внесків учасників.
Переможці Фестивалю відзначаються спеціальними дипломами, призами співзасновників, державних та громадських організацій, спонсорів.
Заявки на участь у Фестивалі необхідно надсилати до творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 22 а/с В-393.
Концертні теле- та радіопрограми Фестивалю допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з наслідками свята мистецтв в Україні і за кордоном.