asyan.org
добавить свой файл
1

Миколаєнко А.Є.

Технологія плетіння з лози

Кросворд

для учнів 7-9 класи

По горизонталі: 2.Інструмент який застосовують для акуратної обрізки кінців прутиків у плетених виробах. 4.Що використовують для розколювання прутів на три або чотири частини? 6. Якесь повідомлення чи відомість про щось, що можна використати для роботи. 10.Стругальний інструмент, що використовується для отримання плоских стрічок.

По вертикалі: 1. Природній матеріал для плетіння, який зручний в роботі та є основою для виготовлення різноманітніх виробів. 3.Інструмент, що виготовляють зі сталевих пластин та використовують для вирівнювання і згинання прутиків під час лозоплетіння. 5.Вид плетіння з різними формами відкритих чарунок. 7.Пристрій для стругання вербових стрічок по ширині. 8.Композиційне поєднання декоративного ефекту об’ємної форми виробу з наскрізними отворами. 9.Що використовують для кріплення кутових з’єднань плетених меблів?

Відповіді: 1.Лоза. 2.Горбач. 3.Жамки. 4.Колунки. 5.Ажурне. 6.Інформація. 7.Шмол. 8.Ажурність. 9.Упори. 10.Шоф

9


1
3
8
2
5
10
4
76

9У


1Л
3Ж

П

8А
2Г

О

Р

Б

А

Ч

5А
10Ш

О

ФЖ
З
М
Ж
Р
У

А
4К

О

Л

У

Н

К

И

Р
ИР
7Ш

Н
6І

Н

Ф

О

Р

М

А

Ц

І

Я
ЕО
СЛ

ТЬВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

  1. Трудове навчання. 7-9 класи. Технологія плетіння з лози (варіативний модуль). Плани-конспекти уроків / В.Є. Адамчук, Я.А. Петров, М.М. Логінов, М.І. Готюк.-2-ге вид., перероб. і доп.- Х.: Вид-во «Ранок», 2012.-144 с.; іл.- (серія «Бібліотека вчителя трудового навчання»).