asyan.org
добавить свой файл
1

НОВОРІЧНІ ПЕРЕВТІЛЕННЯ


Проводжати старий рік, а заодно і перший семестр студенти Тернопільського коледжу вирішили, переодягнувшись у маскарадні костюми і влаштувавши театралізоване дійство. Викладачі також не пасли задніх, перетворившись на один вечір із суворих себе на героїв мультфільмів, вестернів і добрих книжок.

Проте ведучі концертної програми змушені були забарилися з початком: жоден із електричних засобів не працював. «Ой, подумаєш, хіба то біда?», – сказав котрийсь із найкмітливіших студентів (якого, правда, не розпізнали за маскою) і шугонув до найближчого магазину по свічки. Тож бал-маскарад розпочався при світлі канделябрів.

Варто зазначити, що сукні дівчат-принцес значно краще пасували до такого освітлення, ніж до яскравого, але нудного і геть неромантичного світла електричних лампочок. Студенти потішили вишукану публіку фрейлін, зайчиків, вовчиків і ковбоїв вишуканими танцями, веселими конкурсами, дзвінкою музикою і дотепними жартами. А Дід Мороз зі Снігуронькою навіть принесли мандарини й солодощі найчемнішим учасникам.


Джерело: Веб-сайт Тернопільського коледжу Університету «Україна»: http://vmurol.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=183:2013-01-20-09-57-15&catid=3:2010-09-30-18-55-22&Itemid=10#addcomments