asyan.org
добавить свой файл
1

НОВИЙ 2013 РІК У СТОРОЖИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ


Зима. Навколо біліють сніги. Мороз, ніби пензлем, розмалював вікна. Дерева обсипані інеєм і обліплені снігом. Нерухомі, білі, немов кришталеві, стоять вони, як у казці. І сяють самоцвітами від першого променя сонця.

Ранок. Тихо. Здається, що все спить, але в Сторожинецькому коледжі всі метушаться – готуються до новорічних свят. Студенти розподілили обов’язки між собою. Частина з них вживаються в ролі своїх персонажів, перевдягаються та повторюють слова для сценок. Інші ж виготовляють прикраси для святкового оформлення приміщення, прикрашають красуню-ялинку. Штучну, але пишну і чарівну – адже всі дбають про збереження лісу. Вікна коледжу милували око дивовижними паперовими сніжинками, на стінах – яскраві, веселі вітальні листівки та телеграми кожної групи.

Ось і прийшов цей день – день веселий, щасливий. Красиво прибране приміщення, виграє вогнями ялинка. Розділити радість та відвідати новорічну казку разом зі студентством прийшли директор коледжу Горюк П.Д., викладачі та батьки студентів. Ведуча Собко Валентина розпочинає свято.

У кутку стіл, вкритий вишитою скатертиною, на якому розміщені українські страви: борщ, вареники, сало, ковбаса та інше. Це декорації української хати до сценки «Вечори на хуторі біля Диканьки», яку зіграли студенти коледжу.

Зазвичай із Новим Роком пов’язують надії, сподівання та зустрічають його оригінально і весело. Щоправда кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися упродовж багатьох століть і освячені віками. Двоє чарівних провідниць повели всіх присутніх у захоплюючу віртуальну подорож по різних країнах. Учасники та гості свята поринули в національний колорит та побували в різних країнах: Італії, Польщі, Франції.

Ми теж будемо в ці святкові дні щедрувати, колядувати, наш рід прославляти.

Кульмінацією дійства стала поява Діда Мороза та Снігуроньки, які привітали присутніх із Новим Роком:

«Нехай Вам посміхається щастя,

а горе пірне в глибоке море.

Хай мудрість оберігає всіх від труднощів і негараздів,

А земля квітне і дарує кожному омріяну долю.

Щоб всі здорові були і дружили зі змією,

бо вона володарюватиме за східним календарем».


Джерело: Веб-сайт Сторожинецького коледжу Університету «Україна»:

http://stor-coledj.com.ua/index.php/novini1/17-nash-novij-2013-rik