asyan.org
добавить свой файл
1Найулюбленіше свято американців – Різдво, яке святкується 25 грудня.Багато жителів країни займаються в цей період благодійністю, переводять гроші на рахунки лікарень, притулків, будинків для людей похилого віку.Країну прикрашає величезна кількість різдвяних ялинок. І тисячі різнокольорових вогнів - гірляндами обвиваються всі стовбури дерев, кущі, фронтони дахів, за допомогою стовпчиків і різних пристосувань з гірлянд споруджують цілі казкові сади. З настанням темряви всі це яскраво сяє та переливається, створюючи неповторне видовище.^ На вхідні двері будинків кріпиться вінок з ялинових гілок (часто штучних) з побажанням "Щасливого Різдва!"Саме Різдво 25 грудня американці проводять удома зі своєю родиною та близькими родичами. Дня за 2-3 під ялинку складають численні подарунки, а в різдвяну ніч ще й Санта-Клаус приносить подарунки дітям.

  • Саме Різдво 25 грудня американці проводять удома зі своєю родиною та близькими родичами. Дня за 2-3 під ялинку складають численні подарунки, а в різдвяну ніч ще й Санта-Клаус приносить подарунки дітям.

  • Діти ж для Санти залишають біля ялинки різні ласощі - шоколадки, печиво - на випадок, якщо він буде голодний.

  • До різдвяного столу традиційно готують індичку.У цей день всі бажають один одному щастя. Кожен очікує щасливих змін у житті. Вважається, що в цей день може статися диво.