asyan.org
добавить свой файл
1
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ у м. КИЄВІ

01001, Україна, м. Київ-1, пров. Музейний, 2-Д

тел.: 270-58-40
06.09.2011 р.

С-3285


Завідувачам Київськими державними

нотаріальними конторами та

Київського державного нотаріального архіву


Приватним нотаріусам Київського

міського нотаріального округуІнформаційний лист


Для недопущення в майбутньому нотаріусами помилок, виявлених в ході розгляду звернення, що надійшло з Міністерства юстиції України, Головне управління юстиції у м. Києві звертає Вашу увагу на наступне.

Відповідно до п.п. 18-19 Тимчасового порядку державної реєстрації правочинів, витяг з Державного реєстру правочинів видається на запит сторін правочину або уповноважених ними осіб.

До запиту додається документ про внесення плати за видачу витягу.

Суди, органи прокуратури, внутрішніх справ, державної податкової служби, служби безпеки та інші органи державної влади отримують витяг, якщо запит зроблено у зв'язку із здійсненням ними повноважень, визначених законодавством.

У запиті про надання витягу зазначається одна або кілька таких відомостей:

номер запису в Реєстрі; відомості про сторони правочину;

опис нерухомого майна, щодо якого вчиняється правочин, достатній для його ідентифікації, та/або його реєстраційні дані.

Відповідно до п. п. 5.1, 5.13 Інструкції про ведення державного реєстру правочинів, з Реєстру можуть надаватись витяги двох видів:

- на запит сторін правочину або уповноважених ними осіб;

- на письмовий запит суду, органів прокуратури, внутрішніх справ, державної податкової служби та інших органів державної влади у зв'язку із здійсненням ними повноважень, визначених законодавством, із зазначенням номерів справи, щодо якої виникла потреба в отриманні інформації.

За наявності причин для відмови в реєстрації або наданні витягу, реєстратор протягом двох робочих днів формує документ про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови. Такими документами є "Повідомлення про відмову в реєстрації" або "Повідомлення про відмову в наданні витягу".

Враховуючи вищезазначене, наголошуємо, що витяги з Державного реєстру правочинів надаються виключно на запит сторін правочину або уповноважених ними осіб та на письмовий запит суду, органів прокуратури, внутрішніх справ, державної податкової служби та інших органів державної влади у зв'язку із здійсненням ними повноважень, визначених законодавством, із зазначенням номеру справи, щодо якої виникла потреба в отриманні інформації.

Заступник начальника

Головного управління юстиції у м. Києві                 В.М. Мироник


Вик.: Кушнір А. В., 234-96-09