asyan.org
добавить свой файл
1


Мета. Вчити використовувати свої вміння в основних рухах у змаганнях.

Розвивати фізичні здібності. Виховувати любов до фізкультури і спорту,

почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.


 1. Естафета «Баскетбольна»

Кожен гравець команди веде м’яч до баскетбольного щита і закидає його в корзину. Зловивши, веде м’яч до наступного гравця, який повинен зробити те, що й попередній. 1. Естафета «Спритна»

Кожному учасникові змагань потрібно пробігти від пункту А до пункту Б, пролізти крізь обруч і повернутися до своєї команди, передавши естафету наступному. 1. Естафета «Стрибкова»

Направляючі затискають між ногами (вище колін) м’яч. За сигналом стрибають на двох ногах до поставлених на відстані 10 м від кожної команди кеглів і повертаються назад, передають затиснутий між ногами м’яч руками наступному гравцеві і стають у кінець колони. Те саме роблять інші. 1. Естафета «Перевізна»

Учасники змагань перевозять на спині один одного до зазначеного місця, повертаються і передають естафету наступній парі. 1. Естафета «Тенісна»

Кожен учасник команди по черзі переносить тенісний м’ячик на ракетці до обумовленого місця, слідкуючи за тим, щоб м’ячик не впав. Повертається до команди і передає естафету наступному учасникові. 1. Естафета «Силова»

Кожна команда вибирає по одному учаснику. Це має бути найсильніший в руках учень, який за сигналом починає піднімати і опускати гирю вагою 20 кг. 1. Естафета «Футбольна»

За сигналом перші учасники ведуть м’яч до зазначеного місця, повертаються і передають м’яч наступним гравцям. 1. Естафета «Тунельна»

Учасники змагань утворюють тунель, крізь який повинен вільно прокочуватися м’яч. Останній гравець підхоплює м’яч, біжить наперед і пропускає його крізь тунель знову. Естафета продовжується доти, поки не перейдуть всі учасники.


 1. Естафета «Точна»


Перші учасники команд беруть під руки по два баскетбольних м’ячі, біжать до обруча, що лежить на підлозі на відстані 10 м від команд, кладуть м’ячі в середину, слідкуючи за тим, щоб вони не вистрибували за межі обруча. Повертаються до своїх команд, передають естафету наступним гравцям, які біжать і забирають м’ячі, передаючи їх третім учасникам.


 1. Перетягування канату
 1. Урочисті підсумки


Підбиваються підсумки змагань, визначається команда-переможниця. Вручаються грамоти за І, ІІ, ІІІ місця.