asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 2 3 4 5 6 ... 8 9

^ Загальна вартість пропозиції з ПДВ по лоту №1 становить:


_______________________________________________________________________

(прописом)

Загальна вартість пропозиції з ПДВ по лоту №2 становить:


_______________________________________________________________________

(прописом)

^ Загальна вартість пропозиції з ПДВ по лоту №3 становить:


_______________________________________________________________________

(прописом)

Загальна вартість пропозиції з ПДВ по лоту №4 становить:


_______________________________________________________________________

(прописом)

^ Загальна вартість пропозиції з ПДВ по лоту №5 становить:


_______________________________________________________________________

(прописом)


1. До акцепту нашої пропозиції конкурсних торгів, Ваша документація конкурсних торгів разом з нашою пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов'язання виконати всі умови, передбачені Договором.

2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 90 календарних днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів, встановленого Вами. Наша пропозиція буде обов'язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.

3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції конкурсних торгів згідно з умовами документації конкурсних торгів, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.

4. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов'язуємося підписати Договір із Замовником у строк не раніше ніж через 14 днів з дня публікації у державному інформаційному друкованому видані з питань державних закупівель повідомлення про Акцепт пропозиції конкурсних торгів, але не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня акцепту.

5. Умови постачання:

Детальну калькуляцію фізичної охорони за 1 чол./год. надаємо згідно зразка.

Ми погоджуємось, що якщо наша пропозиція не буде відповідати вимогам та формі документації з конкурсних торгів, Ви маєте право відхилити нашу пропозицію.

Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу, чи всі пропозиції з конкурсних торгів згідно до умов документації з конкурсних торгів та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.

Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені Договором, проект якого зазначений Замовником в документації з конкурсних торгів.

Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою, у разі наявності 

Додаток 2


^ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ  1. Предмет закупівлі: послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки об’єктів Дніпропетровської філії ВАТ “Укртелеком” код ДК 016-97.(74.60.1)

  2. Технічні вимоги відносно закупівлі послуг з проведення розслідувань забезпечення безпеки об’єктів Дніпропетровської філії:

  1. Обладнання Учасником об’єктів Замовника власними технічними засобами охорони та їх обслуговування. (надати документи, що підтверджують знаходження технічних засобів охорони на балансі підприємства).

  2. Учасник повинен мати пульт централізованого спостереження та диспетчерську службу, куди надходять всі сигнали від технічних засобів охорони на об’єктах Замовника, а також до диспетчерської служби повинні надходити всі доповіді від охоронників про стан справ щодо несення служби по охороні об’єктів. (надати документи, що підтверджують знаходження пульта централізованого спостереження на балансі підприємства).

  3. Наявність груп швидкого реагування (не менш 6 груп швидкого реагування з правом затримання злочинців та доставляння і передачею їх підрозділам ГУМВС в Дніпропетровської області, (вказати кількість автомобілів та надати копії їх технічних паспортів (при їх знаходженні на балансі підприємства). У випадку відсутності автомобілів на балансі підприємства надати копії договорів їх оренди).

Склад групи швидкого реагування:

 • автомобіль;

- екіпаж у складі 2 охоронників.

  1. Повна матеріальна відповідальність в разі викрадення матеріальних цінностей з приміщень та територій об’єктів, прийнятих під охорону.

  2. Здатність посилення охоронних послуг при виникненні нестандартних ситуацій за рахунок власного резерву.

  3. Оснащення персоналу засобами протидії та особистого захисту, досвід їх використання (надати документи, що підтверджують знаходження вказаних засобів охорони на балансі підприємства).

  4. Кожен пост охорони обов’язково повинен бути укомплектований мобільним зв’язком або рацією, ліхтарем, дощовиком а також мати всю необхідну службову документацію (надати гарантійний лист).

  5. Всі охоронники з першого дня несення служби по охороні об'єктів Замовника повинні бути одягнуті у формений одяг з атрибутикою Учасника, а також при собі мати засоби протидії та особистого захисту (надати гарантійний лист).

  6. Забезпечувати (у межах наданих повноважень) охорону об’єктів із зберіганням на них товаро – матеріальних цінностей Замовника від розкрадання, пошкоджень, чи знищення шляхом контролю за цілісністю об’єктів та схоронністю майна, що на ньому зберігається.

  7. Здійснювати контроль за запровадженим Замовником на об’єктах перепустковим режимом (перевірка перепусток, або звірка із наданими списками по документах, які засвідчують особу).

  8. Здійснювати контроль (в‘їзд – виїзд) за транспортними засобами згідно наданих і затверджених Замовником списків, про що робити відповідні записи у журналах на посту.

  9. Вести постійний контроль за ввезенням та вивезенням (внесенням та винесенням) товарно-матеріальних цінностей на територію та з території об’єктів за матеріальними перепустками по формі, яка встановлюється Замовником.

  10. Здійснювати заходи з оперативного реагування на безпосередні правопорушення проти майна Замовника на об’єктах, та порушення режиму роботи об’єктів.

  11. Після закінчення робочого дня пересвідчитися у тому, що всі відвідувачі, пропущені за разовими перепустками, або відповідними списками – залишили територію об’єкту.

  12. Забезпечувати дотримання встановлених правил пожежної безпеки на постах силами постових Учасника під час несення ними служби, а у випадку виявлення на об’єктах пожежі, або спрацювання охоронно - пожежної сигналізації - негайно повідомляти про це пожежну частину, диспетчера та вживати самому всіх можливих заходів з ліквідації пожежі та діяти згідно затвердженої інструкції.

  13. Приймати під охорону опечатані (опломбовані) об’єкти Замовника.

  14. При виявленні ознак проникнення сторонніх осіб на об’єкт, сповіщати про цю подію Замовника та в чергову частину органу внутрішніх справ і вживати заходи по їх затриманню.

  15. Забезпечувати недоторканість місця вчинення протиправних дій проти майна Замовника на об’єктах до прибуття співробітників територіального органу внутрішніх справ і матеріально – відповідальних осіб Замовника.

  16. Обов’язково надати Замовнику П.І.Б особи (або осіб) які будуть постійно відповідати за якість надання послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки на об’єктах Замовника та здійснювати контроль несення служби. Дана особа обов’язково повинна мати досвід з проведення розслідувань і забезпечення безпеки згідно ліцензійних умов. Вказаний працівник (працівники) повинен постійно знаходитися на території регіону де надаються послуги та мати можливість терміново вплинути на ситуацію, які можуть виникнути на об’єктах Замовника.(надати гарантійний лист, адресу дислокації та номера контактних телефонів відповідальної особи).^ Перелік об'єктів зв’язку на закупівлю послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки об'єктів зв'язку Дніпропетровської філії ВАТ "Укртелеком".


Лот №1. Послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки об’єктів

м. Дніпропетровськ (фізична та технічна охорона, групи швидкого реагування).
з/п

Місце розташування об’єкта охорони

Кількість об'єктів


Вид охорони


Кількість постів (кількість один),

вид технічної охорони.

1

м. Дніпропетровськ – Дніпропетровська філія

1


фізична охорона

3(24 годин)


2

м. Дніпропетровськ – центральний склад Дніпропетровська філія

1

фізична охорона

1 (24 годин)+ 1(15 годин) свята та вихідні цілодобово

3

м. Новомосковськ – ЦТЕ МТТЗ Дніпропетровська філія

1

фізична охорона

1 (24 годин) цілодобово+ 1(15 годи) свята та вихідні цілодобово

4

м. Дніпропетровськ – ЦМ Дніпропетровська філія

2


фізична охорона

2(24 годин)

+ 1 (15 годин) свята і вихідні цілодобово

5

м. Дніпропетровськ – ЦТП №1 Дніпропетровська філія

14


фізична охорона

8(24 годин)

+ 7 (15 годин) свята і вихідні цілодобово

6

м. Дніпропетровськ – ЦТП №1 Дніпропетровська філія

16


технічна охорона

Спостереження(охорона сигналізація), тривожна кнопка

7

м. Дніпропетровськ – Відділ обслуговування абонентів мобільного зв'язку Дніпропетровська філія

4


технічна охорона

Спостереження(охорона сигналізація), тривожна кнопка

8

м. Дніпропетровськ, ЦТП №1 Дніпропетровська філія

4

група швидкого реагування

4 (24 - годин)

Всього:

43


Лот № 2. Послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки об’єктів

м. Кривий Ріг (фізична та технічна охорона, групи швидкого реагування).

з/п

Місце розташування об’єкта охорони

Кількість об'єктів


^ Вид охорони

Кількість постів (кількість один),

вид технічної охорони.

1

м. Кривий Ріг – ЦТП №2, автотранспортний цех №5 ЦМ Дніпропетровська філія

9фізична охорона

5 (24 годин)

+ 3 (15 годин) свята і вихідні цілодобово

+ 2 (12 годин) кожного дня

2

м. Кривий Ріг – ЦТП №2 Дніпропетровська філія

2

група швидкого реагування

2(12 годин)3

м. Кривий Ріг – ЦТП №2 Дніпропетровська філія

20


технічна охорона

Спостереження(охорона сигналізація), тривожна кнопка

4

м. Кривий Ріг – Відділ обслуговування абонентів мобільного зв'язку Дніпропетровська філія

1


технічна охорона

Спостереження(охорона сигналізація), тривожна кнопка

Всього:

32

Лот № 3. Послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки об’єктів м. Дніпродзержинськ (фізична та технічна охорона, групи швидкого реагування).

з/п

Місце розташування об’єкта охорони

Кількість об'єктів


^ Вид охорони

Кількість постів (кількість один),

вид технічної охорони.

1

м. Дніпродзержинськ – ЦТП №3 Дніпропетровська філія

5

фізична охорона

4 (24 годин), 1 (10 годин) свята та вихідні цілодобово

2

м. Дніпродзержинськ – ЦТП №3 Дніпропетровська філія

2

група швидкого реагування

2(12 годин)

3

м. Дніпродзержинськ – ЦТП №3 Дніпропетровська філія

12


технічна охорона

Спостереження(охорона сигналізація), тривожна кнопка

4

м. Дніпродзержинськ – Відділ обслуговування абонентів мобільного зв'язку Дніпропетровська філія

1


технічна охорона

Спостереження(охорона сигналізація), тривожна кнопка

Всього:

20

<< предыдущая страница   следующая страница >>