asyan.org
добавить свой файл
1

Тести

за змістом твору Джорджа Орвелла «Скотоферма»

 1. Де мала відбутись зустріч усіх тварин?

а) де тримали свиней; б) у великій коморі;

в) в стійлі для коней; г) просто неба.

 1. Його «… так глибоко поважали на хуторі, що кожна тварина радо погодилася втратити годину сну, аби тільки почути його слова». Про кого йде мова і про яку ситуацію?

а) про Майора та зустріч всіх тварин; б) про Боксера і намір будувати млин;

в) про Наполеона і намір вигнати Сніжка; г) про Сніжка і його намір навчити усіх грамоті.

 1. «Був велетенський, майже вісімнадцять п’ядей заввишки. … Біла смуга, що прикрашувала, надавала йому досить тупого вигляду; та й у дійсності второпність його була далеко не надзвичайна, зате його загально поважали за стійкість характеру і необмежну працездатність». Про кого розповідає автор?

а) про Майора; б) про Бенджаміна;

в) про Боксера; г) про Кловер.

 1. «Був найстаршою твариною на хуторі, з найгіршим від усіх настроєм. Він зрідка відзивався, хіба тільки на те, щоб висловити якесь цинічне зауваження; так, наприклад, часто казав, що дійсно Господь дав йому хвіст на те, щоб відганятися від мух, але що він би був більш радий, коли б міг обійтись без хвоста і без мух. Єдиний з усіх тварин на хуторі, він ніколи не сміявся. Коли ж його питали чому це так, він, звичайно, відповідав, що не бачить нічого такого з чого можна було б сміятись». Кому дає таку характеристику автор?

а) Бенджаміну; б) Боксеру;

в) Кловер; г) Вискуну.

 1. Хто з тварин говорить такі слова: «Людина - це наш одинокий, справжній ворог. Усуньте людину зі сцени і тоді ви назавжди викорінили причину голоду і перевтоми»?

а) Бенджамін; б) Боксер;

в) Майор; г) Сніжок.

 1. «…був шпик і наклепник, але й розумний промовець. Він запевняв, що знає про існування таємничої країни, яку звуть Смоктунцевою Горою і куди простують усі тварини після смерті». Про кого розповідає автор?

а) про Мозуса; б) про Бенджаміна;

в) про Сніжка; г) про Наполеона.

 1. Коли на фермі відбулось повстання тварин?

а) навесні; б) влітку;

в) восени; г) взимку.

 1. Як звучала сьома заповідь анімалізму?

а) «Усе, що ходить на двох ногах — ворог»; б) «Жодна тварина не носить одежі»;

в) «Усі тварини рівні»; г) «Жодна тварина не вбиває іншої тварини».

 1. «На кожну проблему, кожен неуспіх у нього була одна відповідь: «Працюватиму дужче!» — він її прийняв як свою особисту приповідку». Хто з героїв твору обрав для себе такий девіз життя?

а) Бенджамін; б) Боксер;

в) Кловер; г) Сніжок.

 1. Він «нітрохи не змінився від часу Бунту. …виконував свою працю так само поволі і вперто як за Джонса і ніколи не ухилявся, але й ніколи не зголошувався добровільно до понаднормової праці. Про Бунт і його наслідки, звичайно, не висловлював жодного погляду…». Кому з героїв автор дає таку характеристику?

а) Бенджаміну; б) Боксеру;

в) Кловер; г) Сніжку.

 1. Які курси з усіх, що запропонував Сніжок, мали найбільший успіх?

а) курси торгівлі; б) курси комітету з виробництва яєць;

в) ліквідації неписьменності; г) курси перевиховання.

 1. Хто з тварин висунув ідею, що «виховання молоді важніше за все, що можна зробити на користь дорослих»?

а) Наполеон; б) Боксер;

в) Бенджамін; г) Сніжок.

 1. Хто з тварин зрадив інших, повернувшись до людей?

а) Наполеон; б) Моллі;

в) Бенджамін; г) Сніжок.

 1. «Кожен мав своїх однодумців і не раз виникали бурхливі суперечки. На мітингах Сніжок часто перетягав більшість на свій бік своїми блискучими промовами, зате Наполеон умів ліпше забезпечити собі підтримку в час між черговими мітингами. Особливий успіх мав він між...»

а) вівцями; б) воронами;

в) котами; г) свинями.

 1. В день голосування за здійснення яких намірів Наполеон за допомогою псів прогнав Сніжка?

а) за спільну оборону від людей; б) за будівництво вітряка;

в) за відміну недільних мітингів; г) за розподіл харчів.

 1. «Замість цього — сама (Кловер) не знала чому вони дожились до днів, коли ніхто вже не наважувався одверто висловити думку, коли всюди вешталися люті собаки і всюди було чути їхнє гарчання, коли доводилося бути свідком, як твоїх товаришів, що признавались до огидливих злочинів, розривали на шматки». В якому часі до Кловер приходить така думка?

а) після «втечі» Сніжка; б) після страти «зрадників»;

в) після смерті Боксера; г) після того, як втекла Моллі.

 1. Що стало причиною того, що звірі, спочатку вражені силою й швидкістю дій людей, що вдруге напали на ферму, потім безстрашно й відчайдушно кинулись на людей?

а) було вбито Боксера; б) було поранено Наполеона;

в) люди підірвали вітряк; г) повністю зруйновано ферму.

 1. «Однієї ночі, біля дванадцятої години на подвір’ї почувся голосний тріск; тварини метнулися з стоянок. Ніч була місячна. Під задньою стіною великої клуні, де були записані Сім Заповідей, лежала драбина, зламана на двоє. Вискун, хвилево приголомшений, лежав розпростертий побіч неї, під рукою лежали: ліхтарня, квач і перекинений глечик з побіллю. Собаки негайно оточили Вискуна колом і провели його до панського будинку, як тільки він годен був іти. Ніхто з тварин не міг уявити собі в чому справа, за винятком Бенджаміна, що кивав мордою з тямучим виглядом, наче все збагнув, та не хотів нічого сказати». Що ж сталося і чому біля Семи Заповідей лежала драбина?

а) виправлено помилки в написанні Заповідей; б) змінено п’яту Заповідь;

в) знищено всі Заповіді; г) Вискун пише нові Заповіді.

 1. Після якої події Кловер та Бенджамін прочитали такий варіант Заповіді: «УСІ ТВАРИНИ РІВНІ ТА ДЕЯКІ ТВАРИНИ БІЛЬШ РІВНІ ЗА ІНШИХ»?

а) як забрали Боксера на забій; б) як свині перебрались жити в хату Джонса;

в) як побачили, що свині ходять на двох ногах; г) як помер Сніжок.