asyan.org
добавить свой файл
1

Акція «Молодь проти СНІДУ


У всьому світі сьогодні говорять про глобальну епідемію СНІДу, яка загрожує існуванню людства. Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні також залишається надзвичайно гострою. Масштаби епідемії продовжують збільшуватися, що свідчить про недостатність профілактичних заходів. Із метою профілактики ВІЛ-інфекцій Товариство Червоного Хреста України 16 жовтня провело в нашому коледжі акцію «Молодь проти СНІДУ: захисти себе сам!». Волонтери надали розгорнуту інформацію про шляхи розповсюдження СНІДу, місця, де можна отримати допомогу в разі небезпеки.

Багаторічне співробітництво Полтавського інституту економіки і права з організацією допомагає вихованню студентів у дусі високих принципів гуманізму, поваги до життя, особистої системи цінностей.

Під час акції студенти коледжу дізналися про цю підступну хворобу, ознайомилися з інформаційно-пропагандистською літературою та безкоштовно отримали від благодійної організації «Міжнародний альянс із ВІЛ/СНІД в Україні» засоби індивідуального захисту (презервативи).

Підбиваючи підсумки, учасники акції дійшли висновку, що кожна людина має відповідати за своє життя, дотримуватися здорового способу життя, аби уникнути страшної хвороби сучасності.


«Студентський вісник №2(59) від 14 листопада 2012 року

Полтавського інституту економіки і права