asyan.org
добавить свой файл
1

ІV ВСЕУКРАЇНСЬА ОЛІМПІАДА

«ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»


Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського Біблійного товариства проводить Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються учні 1 -11 класів, які вивчають предмети духовно–морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також всі бажаючі.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно–морального спрямування, інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно – морального спрямування.

Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» відбудеться 18 березня в Національному університеті «Острозька академія».

До конкурсних випробувань входять:

  • Для учнів 1 – 2 класів: 1. Усна розповідь на тему: «Мій улюблений уривок з Біблії» обсягом до 15 речень. 2. Ілюстрація усної розповіді малюнком або аплікацією, виконаною на одному або декількох аркушах формату А – 4.

  • Для учнів 3 – 4 класів: 1. Усна розповідь на тему : « Народження і дитячі роки Ісуса Христа» обсягом до 20 речень. 2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 5 класів: 1. Оповідання на тему: «Мудрість у житті біблійних персонажів» і його захист. 2. Письмовий тест на знання Святого Письма .

  • Для учнів 6 класів: 1.Скласти власну притчу, яка б мала морально – етичний зміст на одну із запропонованих тем: «Про любов і дружбу», «Про милосердя», «Про добро», «Про слухняність», «Про взаємодопомогу». «Про порядність». «Про чесність», «Про справедливість» і її захист. 2.Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 7 – 9 класів: 1. Есе на тему: «Біблійні афоризми і їхнє значення у змісті біблійного тексту» і його захист. 2. Письмовий тест на знання Святого Письма.

  • Для учнів 10 – 11 класів: 1. Есе на тему: «Біблійні сюжети в творчості вітчизняних та зарубіжних поетів і письменників ХІХ – ХХ ст.» і його захист. 2. Письмовий тест на знання Святого Письма.


Об’єм творів 3 – 5 сторінок формату А -4, в редакторі Microsoft Word: шрифт Times New Roman: розмір шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм.

Матеріали подаються в друкованому вигляді (1 прим.) і електронному варіанті (на диску або пересилаються електронною поштою) в центр релігієзнавства (Деканат гуманітарного факультету).

Усний захист творів до 5 хв.


^ Важлива інформація:

Початок – о 10 год., 18 березня 2011 р.

Подання заявок та матеріалів на участь у конкурсі – до 1 березня.

Місце проведення: Національний університет «Острозька академія», вул.. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область. (Їхати потягом до станції «Острог», далі маршрутним таксі до м.Острог).

Твори рецензуватимуться членами оргкомітет і можуть бути відхилені у разі невідповідності тематиці та правилам оформлення.

Захист творів може бути підготовлений в презентації Microsoft Office Power Point.

Найкращі твори будуть надруковані у збірнику олімпіади «Юні знавці Біблії».


Адреса:

  • Центр релігієзнавства, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800.

  • E-mail:religia_oa@ukr.net

  • Web-site:http://www.uosa.uar..net

  • Тел. 03654-3-05-97 Оргкомітет