asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 2 3 4

Технічне обслуговування

Всі інструменти та приладдя до них розроблені та виготовлені за сучасними технологіями. Незважаючи на це, у випадку поломки інструмента, він має бути відремонтованим кваліфікованою особою у сервісному центрі Utool.

Перелік сервісних центрів можете отримати у продавця, або напряму зв`язатись з Сервісним центром: Тел. +38 044 200 50 61 або www.utool.com.ua, info@utool.com.ua
Діаграма


Специфікація частин

No.

Назва

Кіль-ть

No.:

Назва

Кіль-ть

001

Подовження столу

2

053

∅5 Пружинна шайба

4

002

Барашковий гвинт 6x46

2

054

M6x20 Гвинт з округлою головкою

1

003

Гумова основа

4

055

Ручка фіксації 6x14

3

004

Основа пилки

1

056

Вал

1

005

M5 Гвинт

1

057

Кронштейн

1

006

Поворотна планка

3

058

Ручка блокування

1

007

Поворотна основа

1

059

Гвинт

1

OPTIONAL

Кришка акумулятора

1

060

Натискна пластина

1

OPTIONAL

Акумулятор

1

061

∅5 Пласка шайба

4

OPTIONAL

Акумуляторна коробка

2

062

Ключ

1

OPTIONAL

Лазер

1

063

M8x20 Внутрішній шестигранний гвинт

1

OPTIONAL

Посадка лазера

1

064

Зовнішній фланець

1

013

Індикатор

1

065

Пильний диск

1

014

M6x14 Гвинт

1

066

Кільце посадки диска

1

015

Кронштейн

1

067

Внутрішній фланець

1

016

Тяга

1

068

M5x16 Гвинт з округлою головкою

2

017

M6x20 Гвинт

2

069

Прокладка

1

018

M5x8 Гвинт з округлою головкою

9

070

Вихідний вал

1

019

Вставка столу (мала)

1

071

∅4 Напівкругла шпонка

1

020

Вставка столу (велика)

1

072

6203 Підшипник

1

021

∅8 Пласка шайба

1

073

Корпус підшипника

1

022

M6 Гвинт

4

074

Шестерня

1

023

Заклепка 2x4

2

075

∅17 Стопорне кільце

1

024

Шкала

1

076

HK121610 Голчатий підшипник

1

025

M10x50 Гвинт

2

077

Редуктор

1

026

M8x30 Внутрішній шестигранний гвинт

3

078

M4x10 Гвинт

2

027

M8 Гайка

2

079

Обмежувач

1

028

Пружина

1

080

M5x10 Гвинт

1

029

Блокуючий гвинт

1

081

Гумовий блок

1

030

∅10 Шайба

2

082

Лейба

1

031

M10 Гвинт

1

083

Гвинт регулювання глибинин

1

032

Кришка осі

1

084

M6x35 Гвинт з шестигранною головкою

1

033

Блокуюча пружина

1

085

M6x25 Внутрішній шестигранний гвинт

2

034

Задня ручка

1

086

M6 Гвинт

1

035

Гвинт

1

087

6202 Підшипник

1

036

Обмежуючий гвинт

2

088

Пружина

1

037

Кронштейн

1

089

Фіксатор

1

038

Індикатор кута розрізування

1

090

Пильник

1

039

M5x8 Гвинт з циліндричною головкою

3

091

Ротор

1

040

Ручка блокування

1

092

Графітові щітки

2

041

Стопорний штифт

1

093

6000 Підшипник

1

042

З'єднувач кронштейна

1

094

Дифузор

1

043

M5x8 Внутрішній шестигранний гвинт

5

095

ST4.8x70 Гвинт

2

044

Регулятор глибини

1

096

Статор

1

045

∅6 Шайба

1

097

Пружина

2

046

Напівкруглий гвинт з кроком

1

098

M4x10 Гвинт

6

047

Направляюча рейка

2

099

∅4 Пружинна шайба

4

048

Направляюча

2

100

Пусковий пристрій, що фіксується

1

049

Корпус

1

101

M3x8 Гвинт

1

050

Вісь

1

102

Пружина пускового пристрою

1

051

Велика пружина

1

103

Гніздо пружини

1

052

Упор

1

104

∅8 Стопорне кільце

1

105

Клавіша блокування пристрою

1

130

Колесо

1

106

З'єднувач для блокування

1

131

Кільце

1

107

Втулка

1

132

Основа плити, що обертається

1

108

Вихідний отвір для стружки

1

133

Сталева прокладка

1

109

Мішок для пилу

1

134

∅5 Пружинна шайба

2

110

M5x20 Гвинт

1

135

∅8 Сталевий шарик

1

111

∅5 Пружинна шайба

3

136

Пружина

1

112

Шайба прозорого захисту

1

137

∅3 Штифт

1

113

Прозорий захист

1

138

Пружина

1

114

Пружина кручення

1

139

M5x14 Гвинт з округлою. головкою

1

115

M6x8 Гвинт з циліндричною головкою

2

140

Паперове кільце

2

116

Пластинний утримувач

1

141

Буфер

2

117

Елемент встановлення прозорого захисту

1

142

Клавіша

1

118

Гвинт

1

143

Вмикач

1

119

Гвинт

1

144

Ручка

1

120

∅6 Шайба

1

145

Муфта шнура

1

121

Кільце

1

146

ST3.9x16 Гвинт з округлою. головкою

8

122

∅6 Пласка шайба

4

147

Утримуюча планка кабеля

1

123

∅6 Пружинна шайба

5

148

Кнопка вимикання

1

124

M6x35 Гвинт з округлою головкою

4

149

Пружина

1

125

Кришка утримувача щіток

2

150

M5x40 Гвинт з округлою головкою

2

126

Утримувач щіток

2

151

M4x16 Гвинт з округлою головкою

8

127

Корпус двигуна

1

152

Корпус ручки

1

128

Лейба

1

153

M6x18 Гвинт з округлою головкою

2

129

M6x28 Гвинт

1

154

Верхня ручка

1










155

Шнур з вилкою

1



<< предыдущая страница