asyan.org
добавить свой файл
1 2 3 4


UMS – 10L

Торцювальна пилка

з протяжкою та нахиломІнструкція з використання

Попередження! Крім вказівок, зазначених в цій інструкції, під час використання електричного інструменту вам необхідно завжди дотримуватись правил техніки безпеки для попередження ризику появи вогню, враження електричним струмом та тілесного пошкодження.

Перед використанням прочитайте цю інструкцію.

Робота з електричним інструментом може бути небезпечною, якщо не дотримуватись мір безпеки. Робота з електричний інструмент, що має рухомі частини, передбачає появу ризиків. Якщо ви використовуєте інструмент у відповідності до вказівок, що містить ця інструкція, уважні під час виконання роботи, слідкуєте за регулюваннями та використовуєте персональні засоби захисту, ви можете зменшити можливість ризику.

Основні ризики пов`язані з:

 • Враженням електричним струмом від прямого або непрямого контракту з електричними частинами

 • Пошкодженням від контакту з рухомими частинами інструмента

 • Тілесними пошкодженнями від гострих частин або під час зміни диска

 • Тілесними пошкодженнями від переміщення інструмента або видалення матеріалу, з яким працювали

 • Тілесними пошкодженнями від шуму

 • Тілесними пошкодженнями від пилу

 • Тілесними пошкодженнями від того, що інструмент змонтовано невідповідно.

Можливість появи ризику може бути зменшена за допомогою використання приладдя для безпеки, такого як захист, кейс, затискачі, обмежувачі та персональний захист: рукавиці, захисна маска, навушники, окуляри та спеціальне взуття. Однак, ніякі, навіть найкращі засоби захисту, не зможуть захистити вас від ризику так, як обізнаність та увага. Виконуйте тільки безпечну роботу. НЕ ЗАБУДЬТЕ: кожен відповідає за свою безпеку.

Цей інструмент спроектований для особливого призначення. Ми рекомендуємо Вам не змінювати інструмент або використовувати не за призначенням. Якщо у вас є сумніви щодо специфічної придатності інструмента, не використовуйте його, доки не переконаєтесь у відповідності.

Загальні правила техніки безпеки

 1. Утримуйте робочу зону чистою

Безладдя на робочому місці призводять до підвищення ризику тілесних пошкоджень

 1. Не використовуйте електричний інструмент в небезпечному середовищі. Для попередження враження електричним струмом не використовуйте інструмент під дощем. Утримуйте робочу зону добре освітленою. Не користуйтесь інструментом поблизу газу чи легкозаймистих речовин.

 2. Під’єднайте до інструмента систему відсмоктування. Якщо інструмент поставляється з системою відсмоктування, переконайтесь, що вона під’єднана та використовується правильно.

 3. Не допускайте сторонніх осіб та дітей до інструмента. Всі сторонні особи та діти мають дотримуватись безпечної дистанції від робочої зони.

 4. Захистіть себе від враження електричним струмом. Уникайте будь-якого контакту із заземленими поверхнями.

 5. Обережно поводьтеся з кабелем живлення. Не тягніть за кабель живлення для від’єднання від розетки. Уникайте контакту кабеля з гострими предметами та вогнем.

 6. До використання подовження кабеля на вулиці, перевірте його відповідність та призначення. Під час використання інструмента на вулиці, використовуйте подовження, що призначене для використання на вулиці та має відповідні характеристики.

 7. Будьте пильними. Уважно ставтесь до роботи, яку виконуєте. Не працюйте з інструментом, якщо ви втомлені.

 8. Не використовуйте інструмент, якщо ви приймали ліки, алкоголь, наркотики.

 9. Уникайте випадкового старту інструмента. Переконайтесь, що перемикач розміщений в положенні OFF до того, як під`єднаєте до джерела живлення.

 10. Одягайтесь відповідно. Не одягайте вільний одяг та прикраси, вони можуть потрапити під рухомі частини інструмента. Використовуйте гумові рукавиці та взуття з нековзаючою підошвою для роботи на вулиці. Використовуйте захист для довгого волосся.

 11. Завжди використовуйте персональний захист: одягайтесь захисні окуляри та маску, якщо під час роботи виникає пил. Одягайте рукавиці, якщо працюєте з предметами, що мають гострі краї.

 12. Ніколи не втрачайте баланс під час роботи з інструментом. Ваше положення має бути стійким.

 13. Зверніться до кваліфікованої особи за порадою, якщо ви не знайомі з роботою такого інструмента.

 14. Перемістіть інструмент з верстака, якщо ви його не використовуєте. Якщо інструмент не використовується, зберігайте його в сухому приміщенні та виключіть доступ до нього дітей.

16. Не застосовуйте до інструмента силу. Робота буде виконуватись краще та безпечніше в такий спосіб, який запланований виробником. Уникайте перевантаження, що може призвести до ризику отримати пошкодження та погіршуватиме виконання роботи інструмента.

 1. Використовуйте інструмент відповідно. Не використовуйте невеликий інструмент для виконання надважкої роботи.

 2. Фіксуйте заготовку. Якщо можливо, використовуйте С-струбцини для фіксації заготовки. Такий спосіб безпечніший, ніж використання тільки рук для утримування заготовки.

 3. Інструмент завжди має бути у відмінному стані. Інструмент має бути гострим та чистим для отримання найкращих результатів роботи та безпечного використання. Слідуйте інструкції щодо змащування інструмента та заміни приладдя. Регулярно перевіряйте кабель живлення, та замінюйте його якщо він пошкоджений. Руки та ручка управління інструмента мають бути завжди чистими від масла та змащувальних речовин.

 4. Від’єднайте інструмент від джерела живлення, до того як розпочнете регулювання або заміну приладдя чи витратного матеріалу, такого як пильне полотно, диски та ін.

 5. Приберіть ключі та викрутки. До включення інструмента завжди перевіряйте наявність на інструменті інших ручних інструментів.

 6. Перевірте пошкоджені частини інструмента. Перед подальшим використанням інструмента, захисні чи інші пошкоджені частини мають бути добре перевіреними на можливість виконання роботи у відповідності з призначенням. Перевірте регулювання рухомих частин, їх з’єднання чи інші аспекти, які впливають на роботу інструмента. Захисні чи інші частини, що пошкоджені, мають бути відремонтованими чи заміненими у сервісному центрі відповідно до вказівок інструкції. Дефектний вимикач має бути замінений кваліфікованими працівниками. Не використовуйте інструмент, якщо вимикач не переміщується в положення ON та OFF.

 7. Використовуйте інструмент та приладдя в спосіб та за призначенням, що зазначений в цій інструкції. Використання в інший спосіб може спричинити ризики враження для оператора.

 8. Ремонт інструмента має виконувати кваліфікованим спеціалістом. Цей електричний інструмент відповідає нормам безпеки.

Техніка безпеки для роботи з торцювальною пилкою з протяжкою та нахилом

 1. Завжди від`єднуйте інструмент від джерела живлення до того, як розпочнете заміну диска, пильного полотна, очистки, регулювання чи будь-якого іншого втручання.

 2. Не розпочинайте роботу з торцювальною пилкою до того моменту, доки вона не буде повністю змонтована та встановлена у відповідності до вказівок цієї інструкції, встановлені всі захисні приладдя та міцно затиснуті гвинти ручок блокування.

 3. Розмістіть торцювальну пилку на рівну, горизонтальну поверхню для того, щоб попередити будь-які коливання або рух інструмента.

 4. Завжди притискайте заготовку до упору.

 5. Не підставляйте руки в зону руху диска. Під час різу невеликих заготовок завжди використовуйте струбцини.

 6. Не розміщуйте руки в зоні руху диска та уникайте незручного положення рук та тіла.

 7. Не видаляйте стружку та будь-які відходи з інструмента, доки диск обертається. Ви можете це зробити тільки після того, як вимкнете інструмент та дочекаєтесь повної зупинки диска.

 8. Для великої заготовки, що виступає за межі верстата та прогинається використовуйте підтримуючі, подовжуючі пристрої.

 9. Переконайтесь в тому, що подовження верстата добре зафіксоване, до того моменту, як розпочнете роботу на інструменті.

 10. Завжди використовуйте торцювальну пилку в добре вентиляційному приміщенні. Часто прибирайте пил. Уважно видаляйте пил з інструмента для зменшення ризику появи вогню.

 11. Перевірте, щоб диск обертався вільно, без вібрацій та був добре наточений.

 12. Не використовуйте диски, які пошкоджені або деформовані.

 13. Використовуйте тільки ті диски, які рекомендовані виробником відповідно до стандарту EN 847-1.

 14. Використовуйте тільки ті диски, які призначенні для матеріалу, що буде різатись, і швидкість, яка вказана на диску має бути більшою, ніж швидкість інструмента.

 15. Використовуйте диск тільки для поперечного різу. Диски з твердосплавними напайками мають кут заточки негативний або незначний.

 16. Перед монтажем переконайтесь, що диски та фланці чисті та гвинти добре закручені.

 17. Використовуйте цей інструмент для прорізу дерева чи подібних матеріалів. Ніколи не ріжте матеріал, що містить залізо.

 18. Переконайтесь, що диск не торкається заготовки, до того моменту, поки не увімкнете інструмент.

 19. Дайте двигуну час для досягнення максимальної швидкості, до того як розпочнете розрізувати.

 20. Тільки після повної зупинки диска можна проводити будь-які операції з заготовкою,якою працюєте.

 21. Перевірте, щоб направляюча система була добре зафіксованою, якщо вам не потрібний радіальний рух.

 22. Використовуючи радіальний рух, установіть робочу верхню частину інструмента до упору, після цього, коли зафіксуєте заготовку, потягніть робочу частину інструмента на себе та поступово опускайте на заготовку, потім натисніть, щоб закінчити розрізування.

 23. Часто перевіряйте кабель живлення на наявність пошкоджень, при виявленні – замініть його у сервісному центрі.

 24. Використовуйте захист вух та маску.

 25. Ніколи не використовуйте розчинник для очистки пластикових частин інструмента. Розчинник може призвести до розтавання та пошкодження матеріалу. Використовуйте тільки вологу тканину для очистки робочих частин.

 26. Негайно зупиніть інструмент та від`єднайте його від джерела живлення, якщо ви помітили, що інструмент пошкоджений або несправний. Якщо інструмент несправний, ремонт має проводити кваліфікований персонал у відповідному сервісному центрі. Використовуйте запасні частини, рекомендовані виробником.

Захист навколишнього середовища

Торцювальна пилка з протяжкою та нахилом відповідає вимогам Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1057. Відсотковий вміст регламентованих шкідливих речовин не перевищує нормативів, визначених технічним регламентом.

Інформація для користувача

У відповідності із Директивою 2002/95/ЕЕС, 2002/96/ЕЕС, щодо зменшення використання небезпечних речовин в електричних та електронних приладів, візьміть до уваги наступне:

 • Наклейка з символом сміттєвого бака на колесах значить, що пакування та інструмент мають бути утилізовані в кінці строку використання відповідно до законодавства країни.

 • Користувач повинен віддати непотрібний інструмент для утилізації до відповідного центру або дилеру, що має до цього відношення.

 • Необхідно диференціювати утилізацію, для максимального зменшення небажаного впливу на навколишнє середовище або на здоров`я людей.Увага!

У відповідності до діючого законодавства у вашій країні, санкції будуть застосовані до користувача, якщо інструмент був утилізований незаконно.

Символи

- завжди одягайте захисні окуляри для уникнення пошкодження від різкого відльоту від верстата будь-яких частин

- перед використанням уважно прочитайте інструкцію

- завжди одягайте маску, якщо під час використання інструмента з`являється пил

- завжди використовуйте захист вух, що захищає від шуму, що виникає під час використання верстата

- верстат відповідає нормам СЕ.

- подвійна ізоляція. Інструмент, що має такий символ, не має жодних заземлених систем захисту.

- це заборона розміщувати ваші руки в зоні, що позначена таким знаком, під час роботи інструмента.

Небезпека тілесного пошкодження!

Електричне під`єднання

Електричне під`єднання

Використовуйте відповідну мережу 230V ~ 50Hz для джерела живлення інструмента. Переконайтесь, що потужність відповідає напрузі, що захищена термічним, магнітним вимикачем та система заземлення дієва. Якщо ваш інструмент після приєднання до мережі живлення не працює, перевірте показники джерела живлення.

Інструмент та інше обладнання має знаходитись на безпечній відстані від дітей.

Технічні характеристики

Модель

UMS-10L

Двигун

230V~50Hz / 1800W

Частота

4800 хвˉ¹

Діаметр пильного диска

Ø 254 x 30 x 2,8 мм / 60 T

Кут нахилу столу

0˚, 15˚, 22,5˚, 30˚, 45˚ вліво та вправо

Максимальний кут нахилу

45˚ вліво

Поперечний різ

75 x 305 мм

Торцювальний різ

40 x 305 мм

Фаска 45˚/ 90˚ зліва

45 x 210 мм

Компонований різ (45˚зліва/45˚)

40 x 210 мм

Вага (брутто/нетто)

19/17 кг
следующая страница >>