asyan.org
добавить свой файл
1
Bayferrox 110C (компактна форма) червоний цегляний


Пігмент на основі оксиду заліза для фарбування бетону та інших будівельних матеріалів, що містять цемент та вапно.

Застосування:

Bayferrox 110 C це стійкий до впливу погодних умов та сонячного випромінення пігмент на основі оксиду заліза. Bayferrox 110 C забезпечує стабільність кольору бетонних виробів. Завдяки застосованню спеціального процесу виробництва, сучасній технології та жорсткому контролю якості Bayferrox 110 C гарантує повне забарвлення при низькому дозуванні.   Bayferrox 110 C відповідає вимогам DIN EN 12878 „Пігменти для фарбування будівельних матеріалів, що містять цемент та вапно".

Вказівки до застосування:

Дозування пігменту Bayferrox 110 C здійснюється під час вимішування бетонної суміші вручну або автоматично з використанням дозуючого обладнання. Bayferrox 110 C може додаватися у вигляді порошка або попередньо розчиненим у воді. 

Дозування:

Bayferrox 110 C додається в суху бетонну  суміш  перед  додаванням цементу та води, в кількості 1,5 - 3% від маси цементу. Після введення пігменту необхідно забезпечити перемішування від 10 до 30 сек. з метою отримання  рівномірного профарбовування бетонної суміші. Кількість та час перемішування має бути однаковим в процесі виготовлення наступних порцій бетону. Різниця в кольорі складових та додатків може призвести до різниці кольору готових бетонних виробів.

Технічні характеристики:

Колір:

червоний цегляний

Форма:

порошок

Активні компоненти:

оксид заліза (Fe2O3)

Термін придатності:

в оригінальній упаковці при умові правильного зберігання  - необмежений

Зберігання:

захищати від вологи  та  забруднення    

Форма поставки:

мішки 25кг, „Біг-Бег" масою  1000кг

Задекларовані  властивості:

Властивість:

Метод визначення:

Значення:

Щільність у втрамбованому стані

DIN EN ISO 787/11

0,7 - 1,1 ±0,1 г/мл  

Щільність

DIN EN ISO 787/10

5,0   г/мл  

Вміст

DIN 55 913 Sheet 2 (1972)

92% (Fe2O3)

Середній розмір частинок
0,09 мкм

Вміст хлору

DS/EN 480-10  

 <0,05%

Рівень рH 

DIN EN ISO 787 part 9 (1995)

3,0 - 7,0 

Заходи безпеки:

  Не класифікується, як небезпечний продукт , згідно діючих директив ЄС.  Всі компоненти цього продукту входять до списку European Inventory of Existing Commercial Chemical Substances (EINECS), що викладено згідно положенням, затвердженим у відповідних Директивах ЄС. Швейцарський закон по отрутах: до отрут не відноситься, BAG-T-No. 698000.  До Bayferrox 110, не вимагається позначення згідно Розпорядження про небезпечні речовини та відповідних директив ЄС.

Примітки:

Наші рекомендації повинні розглядатись як директиви. Для того, щоб забезпечити оптимальне використання продукту, необхідно проводити індивідуальні тести.