asyan.org
добавить свой файл
1
29 листопада 2011 року о 10-00 у малому залі облдержадміністрації відбулося засідання комітету з економічних реформ при Миколаївській облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь члени комітету з економічних реформ при Миколаївській облдержадміністрації, начальники управлінь, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Обговорено питання про актуалізацію існуючої стратегії економічного і соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року відповідно до завдань Програми економічних реформ на 2010-1014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та пропозиції щодо внесення відповідних змін до неї.

Заслухано начальника головного управління юстиції у Миколаївській області Шаталюка С.Д. про стан готовності виконання завдань з впровадження з 1 січня 2012 року єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у повному обсязі.

Про хід та проблемні питання реформування медичного обслуговування та системи соціальної підтримки в області доповіли присутнім заступник начальника управління охорони здоров"я Миколаївської облдержадміністрації Дячук Ю.К. та заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Розуменко Д.А.

Обговорено питання проінституційну підтримку підприємств суднобудівної галузі та необхідність подання пропозицій щодо внесення змін до Податкового та Митного кодексів України.

Начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області Літвак С.М. доповів членам комітету про звернення підприємців малого та середнього бізнесу щодо врегулювання на рівні центральних органів виконавчої влади питання відповідності вартості робіт за розробку дозвільної документації за викиди забруднених речовин в атмосферу повітря фактичним платежам за забруднення (екологічний податок).

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.