asyan.org
добавить свой файл
1Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова для виконання заходів з підвищення енергоефективності у бюджетних будівлях м. Львова

З метою виконання заходів з підвищення енергоефективності у бюджетних будівлях м. Львова, враховуючи Меморандум про взаємопорозуміння, укладений між проектом “Реформа Міського Теплозабезпечення в Україні“, Львівською міською радою та міжнародною фінансовою організацією Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО), керуючись ст. ст. 16, 74 Бюджетного кодексу України, п. 26 і п. 27 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 № 110 “Про затвердження Порядку здійснення місцевих запозичень“, міська рада ухвалила:

1. Здійснити у 2012 році запозичення до міського бюджету м. Львова у формі укладення кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО).

2. Затвердити істотні умови запозичення:

2.1. Розмір (основна сума) та валюта кредиту – сума у євро, яка еквівалентна 3 000 000 (три мільйони) 00 грн.

2.2. Термін повернення кредиту – 4,5 роки з часу отримання кредитних коштів.

2.3. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 3 відсотки річних.

2.4. Погашення основної суми кредиту, комісій та інших платежів за кредитним договором здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.

2.5. Сплата відсотків здійснюється за піврічний період, у дати, встановлені кредитним договором.

3. Мета запозичення: здійснення заходів з підвищення енергоефективності у бюджетних будівлях м. Львова, а саме:

3.1. Дошкільний навчальний заклад № 129 на вул. Є. Коновальця, 79.

3.2. Дошкільний навчальний заклад № 169 на вул. Тернопільській, 12.

3.3. Комунальна 4-а міська поліклініка (відділення для дітей) на просп. Червоної Калини, 57.
3.4. Комунальна 4-а міська поліклініка (відділення для дорослих) на просп. Червоної Калини, 68.

3.5. Комунальна 5-а міська клінічна поліклініка на вул. І. Виговського, 32.

3.6. Середня загальноосвітня школа № 84 на вул. Зубрівській, 30.

4. Визначити:

4.1. Львівську міську раду позичальником за кредитним договором.

4.2. Департамент фінансової політики Львівської міської ради стороною кредитного договору з правом здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані із залученням запозичень до міського бюджету м. Львова, погашенням основної суми боргу, виплатою відсотків (з врахуванням у міському бюджеті м. Львова видатків на обслуговування та погашення боргу), комісій та інших платежів за кредитним договором.

5. Виконавчому комітету:

5.1. Подати на розгляд міської ради проект ухвали про внесення змін до міського бюджету м. Львова, передбачивши кошти для сплати відсотків у розмірі, передбаченому підпунктом 2.3 цієї ухвали, та інших платежів за кредитним договором.

5.2. При розгляді проектів міського бюджету м. Львова передбачати кошти на погашення основної суми кредиту, комісій, інших платежів за кредитним договором та для сплати відсотків у розмірі, передбаченому підпунктом 2.5 цієї ухвали, до кінця дії цих зобов’язань.

Відповідальний: керуючий справами

виконкому, директор департаменту

фінансової політики.

6. Уповноважити директора департаменту фінансової політики підписати кредитний договір з міжнародною фінансовою організацією Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) з правом визначити інші умови кредитного договору (за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету) від імені Львівської міської ради та від імені департаменту фінансової політики.

7. Надати директору департаменту фінансової політики право подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати всі необхідні документи, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані з виконанням кредитного договору.

8. Визначити департамент гуманітарної політики головним розпорядником та одержувачем кредитних коштів.

9. Департаменту гуманітарної політики забезпечити цільове використання кредитних коштів у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Відповідальний: директор департаменту

гуманітарної політики.

10. Встановити, що ця ухвала набуває чинності після погодження умов кредиту з Міністерством фінансів України.

11. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію фінансів та планування бюджету.

Міський голова А. Садовий