asyan.org
добавить свой файл
1
Чіпи і число 666

Народним депутатам України

Шановні народні депутати,

подаємо вам коротку інформацію про сучасну актуальну проблематику.

У 1997 році в Греції мали впроваджувати нові електронні паспорти. Синод грецької Православної Церкви запросив експертів з економіки, математики і комп’ютерних технологій, щоб перевірили підозру про плановане використання числа 666 у цій області. Підсумком цього був відкритий лист, якого Синод адресував грецькому народу, представникам державної влади Греції та керівництву ЄС. Цитуємо уривок з третього пункту: «..... Синод хоче звернути увагу на те, що у зв’язку з Шенгенською угодою та відповідними законами (Про охорону громадян при збиранні та опрацюванні даних особистого характеру), знову стає актуальною тема АНТИХРИСТА ТА ЙОГО ПЕЧАТКИ, про яку говорить книга Об’явлення апостола Івана. Оскільки ця тема має пряме відношення до питання християнської віри та спасіння людини, святий Синод вважає, що має право висловити свою позицію на всі аспекти цієї теми, даючи Богу, що Боже. З жалем констатуємо, що поступ цивілізації у області впровадження електронних систем пов’язаний з числом 666 (шістсот шістдесят шість), яке використовується як головне кодове число у даній технології. Біблія чітко вказує на це число, як на число антихриста... Число 666 – як це бачимо в книзі Об’явлення – без сумніву є число антихриста. Отож християнин не сміє бути байдужим до того, що це число цілеспрямовано та систематично впроваджується в життя...»

Синод, у своєму піклуванні про спасіння душ, запропонував вирішення цієї проблеми наступним способом:

  1. Не приймати число 666 як кодове число державних електронних систем для охорони особи

  2. Звернутися до керівництва держав-членів ЄС, щоб вони офіційно винесли на обговорення питання про зміну числа 666 в центральній електронній системі ЄС на будь-яке інше число.

  3. Під ніяким аргументом не дозволити, щоб число 666 було впроваджено до нової системи паспортів Грецької держави.

ПРОПОЗИЦІЯ ВИРІШЕННЯ, ТАКОЇ ВАЖЛИВОЇ ДЛЯ ХРИСТИЯН ПРОБЛЕМИ, НЕ БУЛА ПРИЙНЯТА, як це констатує Синод Грецької Православної Церкви в листі від 09.02.1998р. Християнам Європи було взято право захищати свою віру, а число антихриста 666 стало політичною та ідеологічною зброєю. Одеський митрополит Агатангел на соборі РПЦ в 2004 році сказав: «Настав час говорити про те, яка є насправді ситуація в країні і в світі. Мовчання означає співпрацю з брехнею. Вже сьогодні будується політичний, економічний, етичний та світоглядний фундамент майбутнього царства антихриста. Великою помилкою є стверджувати, що прийняття зовнішніх знаків, символів, правил поведінки, яке просуває Нью Ейдж, нам не може пошкодити. Але вони є створені з інспірації від диявола власне для того, щоб з їх допомогою приносити шкоду, а якщо можливо звести і вибраних... Теперішній стан світу вимагає від Росії активною духовною протиставлення антихристівській глобалізації.»

На жаль мусимо констатувати, що число антихриста (666) є ключовим кодом при реєстрації особистих даних всякого роду в електронних народних та наднародних реєстрах. Один з таких центрів є в Страсбурзі. Кодове число 666 є ключовим при опрацюванні особистих даних закордонних паспортів з мікрочіпами. Кодове число 666 буде ключовим в ідентифікаційному номері людини та в чіпі-носію, імплантованому на праву руку людини.

Для нас важливим є спасіння мільйонів людей, а тому ми зобов’язані у сумлінні попередити всіх християн та представників влади окремих держав, що використання символу антихриста (числа 666) в електронних системах не є випадкове, але ідеологічне.

Бачачи як з дня на день політичними кругами реалізується створення глобального світового порядку, усвідомлюємо, якій небезпеці виставлені християни, яких ця антихристівська система суспільства буде вважати небажаними.

В цих тяжких часах хочемо вас підбадьорити словами Господа нашого Ісуса Христа: „Як це почне збуватись, випростайтесь і підніміть ваші голови вгору, бо ваше визволення близьке.” (Лк. 21,28) Чуваймо тоді і не даймо себе звести підступами диявола. Господь передсказав, що прийде час коли „всі малі і великі, багаті і вбогі, вільні і раби, дали собі знак на праву руку або на чола, так що ніхто не міг ні купувати ні продавати хто не мав знаку імені звіра (антихриста), або число його імені. В цьому є мудрість „Хто має розум нехай порахує число звіра, бо це число людське і число його є шістсот шістдесят шість.”

Будьте мудрі і не дайте себе звести, бо: „Якщо хтось буде покланятися звірові (антихристу) і його образові і прийме знак на своє чоло або на свою руку, той буде пити вино гніву Божого... І буде мучений вогнем і сіркою перед ангелами святими і перед Агнцем.” (Од. 14,9-10)

Печать антихриста, яку собі люди дадуть на чоло або на праву руку, сьогодні легко реалізується через татуювання штрих-коду на тіло, або чіпу – носія ідентифікаційного номера людини. Використовування обидвох сьогодні плановано і невіддільно поєднане з ключовим електронним кодом 666.

Штрих-код людини або імплантований чіп буде необхідним для діяльності в соціальних структурах держави, в освіті, медицині, культурі, торгівлі, транспорті, банківській справі і т.д., тому що він буде носієм всіх потрібних інформацій, напр. медичного і пенсійного страхування, банківського рахунку, медичних карток, трудових договорів...

Сьогодні вже десятки тисяч людей використовують систему RFID, „верічіп”, в медицині, в бізнесі, криміналістиці, закордонних паспортах, «smart card» і т.д. Є просто вкласти всі ці інформації до одного єдиного чіпу імплантованого на руку людини і державним законом ввести чіпування населення.

З людського погляду імплантування чіпів – це негуманне і неприпустиме порушення основних людських прав. Імплантований на руку чіп:

  1. Позбавляє людину особистого життя, особистої свободи, права на самовизначення;

  2. За посередництвом нової технології в безвідповідальних руках будь-коли стане інструментом впливу на функції життєво важливих органів, аж до їх повного розладу, а це означає електронне вбивство;

  3. Нова технологія уможливлює маніпуляцію волею та мисленням людини. Чіп будь-коли стане середником такої маніпуляції, яка робить з людини медіума людей, які керують чіпом, а це є злочин;

  4. RFID чіпи і нові розвинуті чіпи уможливлюють електронний контроль кожного руху носія чіпу та його ідентифікацію. Цей метод до сьогодні використовувався тільки у випадку злочинців;

  5. Уможливлює тотальний контроль особистого життя, напр. що купує, де купує, куди подорожує, з ким зустрічається, в яких акціях бере участь ...

Використання чіпів, ідентифікаційних номерів, народних і наднародних реєстрів особистих даних всіх видів, екстремально порушує народну безпеку окремих держав, а насамперед – особисту безпеку окремих осіб.

Екстремальній небезпеці будуть виставлені люди, які належать до різних етнічних, народних, расових, релігійних та ідеологічних груп. ОСКІЛЬКИ ВПРОВАДЖЕННЯ КЛЮЧОВОГО КОДОВОГО ЧИСЛА 666 КЕРІВНИЦТВОМ ЄС НЕ БУЛО скасовано, ТО ЗРОЗУМІЛО, ЩО ЙДЕТЬСЯ ПРО ІДЕОЛОГІЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО АНТИХРИСТІВСЬКОГО СИМВОЛУ, ЯКИЙ МАЄ ВПЛИНУТИ НА ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ СТА МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ. З боку ЄС, йдеться про релігійну дискримінацію і нереспектування християнських духовних цінностей.

В нацистській Німеччині гестапо через контроль людей, введення реєстрів особистих даних етнічних та релігійних груп, позбавило життя мільйони людей в концтаборах. Запитуємо: До чого веде використання електронного контролю населення через чіпи, RFID системи, сателіти, народні і наднародні реєстри особистих даних, які не можуть гарантувати безпечну охорону цих даних? В чиїх руках будуть ці новітні електронні концтабори? Хто буде мати контроль над станом здоров’я, над волею та думанням окремих осіб через нові технології? Хто буде тим вбивцею, який буде електронно нищити життя небажаних йому людей? Боже слово дає відповідь в другій главі Другого послання до Солунян: Людина, яка отримає політичну владу на цілому світі буде повністю одержима дияволом (це є антихрист). Тому називається син ПОГИБЕЛІ, якого Господь Ісус знищить подихом своїх уст.

Висловлюємо подяку тим монахам Києво-Печерської Лаври, священикам і вірним Православної Церкви, які у днях 29.06. - 2.07.2010 і 6.07. - 9.07.2010 цілими днями маніфестували перед будівлею Верховної Ради в Києві. Майже 3000 вірних молилися, співали побожні пісні і з вірою обходили Верховну Раду з наміром, щоб запланована система чіпів не була пропхана населенню України за посередництвом законодавства. Нехай же цей їхній крок віри принесе позитивні плоди для цілої України.

Оце так коротко про чіпи і про число антихриста.

Апостольське покликання, яке ми отримали від нашого Господа Ісуса Христа і Його Святий Дух нас спонукали до того, щоб ми як пастирі вас попередили, що цей час вже є тут.

Єпископи УПГКЦ

+ Самуїл ЧСВВр

+ Маркіян ЧСВВр

+ Методій ЧСВВр

+ Ілля ЧСВВр

Львів, 7.07.2010

Свято Різдво св. Івана Хрестителя

Копії:

  • Православним єпископам України і Росії

  • Депутатам Державної Думи Росії